Кредит від УкрПозика [Ukrpozyka]

Пропозиція неактивна

Перший кредит під 0,01% Так
Перший кредит 300 - 15 000
Макс. наступний кредит 300-23000 грн
Термін кредиту 7 - 30 днів
Відсоткова ставка 1,70
Вік позичальника 18 - 75 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Довідка про доходи Ні
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Наша оцінка 4,80
Укрпозика кредит
вік18-75 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
сума першого кредиту300 – 15 000 грн
сума повторного кредиту300 – 23 000 грн
термін кредиту7, 14, 30 днів
відсоткова ставка-7% – 0,01% – на перший кредит
1,4 – повторний

УкрПозика – про компанію

Компанія почала свою діяльність у січні 2020 року, таким чином, вона функціонує на ринку України відносно недовго. УкрПозика заявляє, що надає найзручнішу і найшвидшу фінансову допомогу, а також забезпечує кожному максимальний рівень конфіденційності і безпеки.

Сервіс дозволяє отримати кредит на карту, не виходячи з дому, в будь-який час, навіть у вихідні та святкові дні. Швидкість надання позики – один з акцентів позиції бренду. Менше п’яти хвилин – і потрібна сума на карті. Позики видаються без поручителів і застави.

Компанія включена до державного реєстру фінансових установ та має ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (за розпорядженням НацКомФінПослуг від 23.06.2020). 

Хто може взяти кредит в УкрПозика?

Оформити кредит в мікрофінансовій організації набагато легше, ніж у банку.

При оформленні позики співробітники Укрпозика не цікавляться соціальним статусом своїх клієнтів. УкрПозика лояльно ставиться до різних категорій клієнтів. Тому отримати онлайн кредит на картку зможуть:

✅ студенти

✅ пенсіонери

✅ безробітні

✅ офіційно безробітні

✅ особи з поганою кредитною історією

✅ жінки в декретній відпустці

Щоб отримати мікрокредит в сервісі досить бути повнолітнім громадянином України. УкрПозика не вимагає довідки про доходи, поручителя або заставу. Про цільове призначення грошей у вас теж не цікавляться.

Щоб отримати кредит онлайн від компанії Укрпозика, потрібні:

🆔 Паспорт Громадянина України;

🔢 Ідентифікаційний податковий номер (ІПН);

💳 Банківська картка для зарахування грошей, яку треба підв’язати онлайн до особистого кабінету в обраній організації;

📩 Електронна пошта і діючий номер мобільного телефону, для відправки смс-коду верифікації або екстреного зв’язку з співробітниками кредитора.

кредит в Укрпозика

Як зареєструвати особистий кабінет на сайті УкрПозика?

Процедура реєстрації особистого кабінету є надзвичайно простою. Вам потрібно:

👉 заповнити поля своїми даними

 • прізвище, ім’я та по-батькові;
 • ІПН;
 • номер та серія паспорта, ким і коли виданий;
 • номер мобільного телефону.

👉 вигадати надійний пароль та повторити його двічі

👉 поставити позначку «Даю згоду на обробку моїх персональних даних»

Ви не зможете продовжити реєстрацію, поки не поставите «галочку» в цьому вікні. 

👉 натиснути клавішу «Зареєструватися»

Після введення коду, який прийде на ваш телефон за допомогою СМС-повідомлення, ви можете здійснити вхід в особистий кабінет УкрПозика.

Як оформити заявку на кредит онлайн в УкрПозика?

Отримати кредит на карту онлайн найбільш зручний і швидкий метод вирішення тимчасових матеріальних труднощів.

Досить мати півгодини вільного часу і пристрій з доступом в інтернет, і ви без труднощів можете оформити запит на отримання грошей, не виходячи з дому, в комфортній і зручній обстановці, в будь-який час доби і з будь-якої точки країни.

Взяти кредит через інтернет за допомогою платформи УкрПозика простіше простого. Покрокова інструкція максимально полегшить цю процедуру:

📌 Виберіть бажану суму і термін користування кредитними коштами за допомогою кредитного калькулятора. УкрПозика пропонує три можливі терміни кредитування – 7 днів, 14 днів і 30 днів. 

📌 Заповніть анкету і отримайте доступ до особистого кабінету. В особистому кабінеті ви зможете контролювати свою позику, здійснювати платежі або вмикати послугу пролонгації.

📌 Заповніть заявку на кредит онлайн і пройдіть верифікацію карти.

Тепер вам потрібно тут також заповнити деякі анкетні дані і ввести реквізити вашої банківської карти, на яку ви оформлятимете позику. Тут потрібно ввести номер карти, її дату, спеціальний код на звороті. Карта може бути будь-якого виду (дебетова, соціальна, кредитна) і випущена будь-яким банком, який працює офіційно на території України.

☝❗ Уважно вносьте свої дані, інакше допущена помилка або одрук можуть стати причиною відмови, і Ваш кредит не схвалять.

Щоб провести верифікацію карти, УкрПозика заблокує невелику суму грошей (найчастіше до 1 грн) і спише їх, надіславши спеціальне СМС-повідомлення. Після того, як МФО отримає підтвердження про дійсність вашої карти, вам потрібно завершити процедуру анкетування, вказавши адресу проживання, сімейний стан і рівень доходів.

Заявка оформлена і тепер ви просто чекаєте рішення.

У деяких випадках компанія може попросити надіслати фото. У таких випадках потрібно дотримуватись певних правил.

Фото, яке потрібно для отримання позики має бути чітким, кольоровим, без Photoshop, без головних уборів, окулярів або інших предметів, через які змінюється розпізнавання особистості.

Під час подання заявки необхідно надати 2 фото:

1) Актуальна фотографія (якщо в 25 років змінювали фото), якщо не змінювали – перша сторінка і ваше обличчя.

2) Фотографія сторінки паспорта з місця актуальної прописки.

Для власників ID карти:

1) Лицьова сторона ID карти має бути хорошої якості з вашим обличчям.

2) Фотографія виписки з місця реєстрації.

📌 Підпишіть електронну версію договору після схвалення.

Завжди читайте всі умови, особливо дрібним шрифтом, щоб уникнути непорозумінь, які можуть призвести до фінансовими стягненнями у вигляді пені, штрафів або неустойки.

📌 Отримайте гроші на карту протягом 10-15 хвилин.

Практично всі процеси автоматизовані, Ваш запит проходить кілька стадій перевірки: оцінка кредитоспроможності (скоринг-аналіз), звірка з Української Базою Кредитних Історій на предмет наявності боргів або прострочених кредитів. Також можливий дзвінок співробітника для уточнення персональних даних.

Якщо компанія відмовила в наданні допомоги, служба підтримки пояснить, через що це сталося і як можна виправити ситуацію. Якщо ви отримали відмову, відправити повторну заявку можна буде тільки через 30 днів. До цього часу всі ваші заявки будуть відхилятися автоматично.

Для клієнтів, що беруть кредит не вперше

Для клієнтів, які вже оформляли позику онлайн, доступний особистий кабінет. Через нього можна оформляти наступні кредити. Щоб виконати в нього вхід, вам знову потрібно потрапити на офіційний сайт компанії і натиснути кнопку «Увійти».

особистий кабінет укрпозика
кабінет укрпозика

У діалоговому вікні з’являться рядки для введення логіну і пароля.

Логін – це ваш мобільний номер.

Пароль – кодова комбінація, яка надійде в смс.

Оформляючи кредит, знову скористуйтеся кредитним калькулятором. Далі знову очікуєте схвалення кредиту і отримуєте через деякий час гроші на вашу карту.

Приклад розрахунку мікрокредиту в УкрПозика

кредит під 0 в УкрПозика
відсоткова ставка УкрПозика

При оформленні першої позики процентна ставка становить 0,01%. При повторному оформленні кредиту вона «підростає» до 1,4%. Для наочності варто розрахувати суму переплати для нового клієнта і позичальника, який оформляє кредит повторно.

Якщо новий клієнт оформляє кредит на 7600 гривень на 18 днів, він віддає рівно 7600 гривень.

Якщо позичальник оформить аналогічну позику повторно, його переплата складе 1915,20 гривень. Таким чином, він має повернути 9515 гривень, з яких 7600 – сума позики і 1915,20 – відсотки за користування.

Як повернути кредит в УкрПозика? 

МФО передбачила різні способи погашення боргу. Позичальник може вибирати, який найбільш зручний. Головне – повернути гроші кредитору своєчасно, щоб не виникла заборгованість. Ви можете повернути позику:

✔ через касу будь-якого банку (реквізити отримувача можна знайти на сайті УкрПозики);

✔ через Особистий кабінет (оплата відбувається з банківської картки, яка прикріплена в ОК);

✔ оплатити кредит через privat24 або за допомогою терміналів самообслуговування (IBox, Paymarket, EasyPay).

Здійснити платіж за вас може і інша людина. Головне, щоб в призначенні були вказані дані позичальника і номер кредитної угоди.

Через кілька днів після оплати потрібно переконатися, що договір закритий. Цю інформацію можна уточнити на гарячій лінії або подивитися в особистому кабінеті. Якщо Ви оплачували через Особистий кабінет або термінали самообслуговування – оплата повинна бути в той же день зарахована. Завжди зберігайте квитанцію, немає оплати – сфотографуйте квитанцію і відправте на e-mail info@ukrpozyka.com.ua.

Оплата за реквізитами займає 3 банківських робочих дні. (Радимо оплачувати за реквізитами заздалегідь, а не в день оплати позики).

Які наслідки несплати позики вчасно?

Якщо виникли труднощі з оплатою або інші питання, фахівці УкрПозики завжди допоможуть Вам.

У випадку несвоєчасної оплати позики компанія нараховує штраф: % від суми позики за кожен день.

У майбутньому шанси на отримання позики в інших МФО будуть невеликими, адже це погано вплине на вашу кредитну історію.

Сьогодні будь-яка організація, банк, при розгляді заявки на кредит, роботодавець, зацікавлений в прийнятті на роботу нового співробітника або інша організація, зацікавлена в тому, щоб перевірити, як особа виконує свої зобов’язання перед іншими організаціями, може запросити його кредитну історію, маючи на це письмову згоду цієї особи. Тому варто всіма силами старатись виконати боргові зобов’язання вчасно.

Щоб уникнути нарахування пені та інших неприємностей, компанія пропонує послугу продовження позики.

Що робити, якщо не виходить вчасно повернути позику? 

Іноді повернути позику вчасно не виходить. Щоб уникнути штрафів за порушення кредитного договору, слід скористатися пролонгацією та реструктуризацією договору.

Пролонгація – це продовження договору, під час якого не нараховуються штрафні пені. Щоб її активувати, необхідно погасити заборгованість за відсотками, яка виникла.

В сервисі УкрПозика ви можете відстрочити період оплати позики, сплативши незначну комісію за послугу до кінцевого строку кредитного договору. Функція продовження доступна до 60 днів, що значно більше, ніж у переважній кількості мікрокредитних установ.

Реструктуризація боргу – це переукладання кредитного договору. Якщо ви доведете, що причина прострочення платежу вагома, кредитор може зменшити для вас процентну ставку і продовжити період виплат.

І навпаки, якщо у позичальника з’явилась можливість погасити заборгованість раніше, він має право віддати суму позики достроково. Завдяки цьому вийде заощадити на комісійних. Дізнатися точну суму оплати на момент появи грошей можна буде за телефоном гарячої лінії або ж в особистому кабінеті.

Ці послуги не є єдиним кроком назустріч клієнту – МФО часто проводять акції, в яких беруть участь як новачки, так і постійні покупці. Протягом акційного періоду параметри позики змінюються на більш вигідні – знижується відсоток, збільшується термін користування. Іноді мікропозики видаються безкоштовно. Можливість укласти вигідну угоду є у кожного. Бувають акції і в Укрпозика – варто дізнатися прямо зараз.

Питання та відповіді

Моя карта не підходить для перерахування коштів. Чому?

Кожен позичальник, бажаючи оформити кредит онлайн на карту без відмови, цікавиться простим і зручним способом перерахування грошових коштів. На сьогодні в Україні популярною банківською системою, якою користується більшість громадян, є Приват24. Однак взяти кредит онлайн на карту можна за допомогою будь-якого банку.

Є перелік карт, які не можна використовувати для перерахування фінансів. Розглянемо їх:

 • Карта не належить вам. Щоб верифікувати карту на сайті, необхідно вводити тільки правильні дані, оскільки співробітники компанії їх будуть обов’язково перевіряти. Якщо ви спробуєте ввести чужу карту, навіть з усіма атрибутами, то невідповідність з поданими документами буде неважко вирахувати. Однозначно, такі заявки на кредит онлайн відразу отримують відмову.
 • Прострочені карти також не можна використовувати. Хоча ви і зможете верифікувати їх в своєму кабінеті, але платіж на такі рахунки пройти просто не може.
 • Взяти кредит на карту онлайн не вийде, якщо карта зареєстрована в іноземному банку. Усі МФО України співпрацюють лише з українськими банками, тому під час спроби прив’язати до акаунту таку карту, в кредиті теж буде відмовлено.

Усі перераховані вище умови є головними і важливими для дотримання, щоб одразу отримати кредит на карту без відмови в УкрПозика. Правильність внесених даних – перший крок до підвищення довіри до вас, як позичальника.

Хочу отримати кредит готівкою. Чому онлайн кредит в УкрПозика зручніше?

Якщо у людини з’являється необхідність отримати швидкі гроші або фінансову допомогу у важкій ситуації, вона шукає найдоступніші варіанти. На сьогодні зручним способом є кредит онлайн на карту. Звичайно, найчастіше таке кредитування використовують, якщо потрібно позичити трохи грошей до зарплати, але онлайн кредити на карту можуть бути застосовані для будь-яких потреб.

Головні особливості позик на карту в УкрПозика:

 • практично моментальне оформлення кредиту;
 • видача маленьких сум кредиту, які легко погашаються;
 • можна отримати кредит з 18 років, також позика видається малозабезпеченим верствам населення;
 • для оформлення кредиту онлайн не потрібна довідка про доходи, поручителі, що значно прискорює процес;
 • позику легко пролонгувати, відтермінувавши виплату платежу до двох місяців.

Виходячи з перерахованого вище, онлайн займи набагато зручніші в процедурі оформлення, ніж традиційний кредит. Адже щоб отримати необхідні кошти, клієнт не повинен вистоювати довгі черги і збирати купу документів. Компанія Укрпозика дає можливість оформити зручний кредит онлайн практично миттєво.

Чи можна отримати кредит в УкрПозика, якщо я вже маю кредит в інших мікрофінансових установах? 

Мабуть, у кожної людини в житті виникають труднощі, для вирішення яких потрібна велика сума грошей. Зазвичай в подібних ситуаціях люди звертаються в фінансові установи, щоб оформити кредит. Але що робити, якщо вже була отримана позика в інших мікрофінансовій установі або банку? 

Дане питання є досить-таки складним, оскільки подібні ситуації індивідуальні, і можливість оформлення кількох позик залежить від певних чинників. Так, якщо людина має погану історію в БКІ, то не вдасться навіть підписати перший договір кредитування. Якщо ж ви маєте «чисту» або хорошу кредитну історію, то дати позитивну відповідь можуть відразу в декількох установах, включаючи УкрПозику. Але сервіс можуть легко відмовити, якщо за вами вже числиться поточний непогашений кредит з простроченням. 

З точки зору експертів з ведення сімейних бюджетів, не рекомендується брати більше двох позик в один час, адже в подібних ситуаціях у людей майже завжди з’являються серйозні фінансові проблеми в майбутньому, вирішити які вкрай складно.

Переваги користування послугами в УкрПозика

Співпраця з МФО Укрпозика має низку переваг. Серед них:

👍 Перша позика під мінус 7%. УкрПозика дозволяє віддавати на 7% менше при оформленні договору на перший кредит.

👍 Компанія надає кредити до 15 000 для нових клієнтів і 23 000 грн при повторному зверненні.

👍 Якісний сервіс. МФО вимагає мінімум документів і часу клієнта для оформлення позики. Потрібні тільки паспорт, ІПН, карта будь-якого банку України. Ніяких додаткових довідок.

👍 Миттєве рішення по заявці. Заповнення заявки займає до 5 хвилин часу і стільки ж йде на розгляд. Повторні позики оформляються навіть менше, ніж за 5 хвилин, так як всі дані вже внесено в особистий кабінет.

👍 Клієнти Укрпозика можуть отримати необхідну суму кредиту в будь-який час протягом доби не виходячи з дому.

👍 У компанії є дострокове погашення кредиту: клієнт може повернути борг по кредиту в будь-який зручний час, оплатив тільки фактичний час користування коштами кредиту.

👍 Також є послуга пролонгації: якщо клієнт повністю здійснив оплату відсотків по кредиту, але не встигає або не має достатньо коштів оплатить кредит, йому автоматично оформляється Пролонгація кредиту на наступний аналогічний термін кредиту.

👍 Компанія має сучасні методи ідентифікації – Bank ID і Е-підпис. 

До переваг компанії можна віднести швидке оформлення кредитних коштів (близько 15 хвилин) і миттєвий переказ на банківську карту. Перша позика видається під 0% строком на 30 днів. Діє спрощена система оформлення заявки. Мінімальний набір документів складається з: паспорта, ІПН і банківської карти. Сума першого позики коливається від 300 до 10 000 гривень, повторного – 23 000 гривень. Можливе дострокове погашення або навпаки, пролонгація кредиту. Сервіс забезпечує цілодобову підтримку клієнтам компанії.

Діє зручна система погашення позики через електронні сервіси, банкінг онлайн, термінали і особистий кабінет на сайті. Проводяться акції, регулярно розсилаються промокодом на отримання бонусів. Відсоткова ставка повторного кредитування 1,4%. Вік позичальників – від 18 років. UkrРozyka динамічно розвивається в сегменті мікрокредитування. В умовах фінансової нестабільності, послуги сервісу – це можливість вирішити виниклі тимчасові матеріальні проблеми, придбати товари.

В УкрПозика спрощена система подання заявки на оформлення. Зручна система оплати і відмінний сервіс обслуговування, комфортні умови та конфіденційність! Фахівці цілодобово вирішують усі ваші проблеми. Якщо це не перше звернення до компанії – досить просто зайти в Особистий кабінет і подати нову заявку, оскільки усі дані вже є в системі. Заявка не займає менше 5 хвилин, стільки ж і отримання грошей на карту.

Ніяких поручителів, застав або довідок про доходи. Все доволі просто. Час подання не має значення – команда працює цілодобово. Якщо виникають проблеми або питання – можете написати в онлайн-чат або набрати на лінію підтримки клієнтів.

З огляду на всі ці моменти, успіх компанії на ринку мікрокредитування стає зрозумілим.

відгуки про УкрПозика

Недоліки користування послугами в УкрПозика

Кожний сервіс має певні переваги та недоліки у порівнянні з іншими. Важливо, щоб перші переважували останні, і УкрПозика має саме таку ситуацію, Отже, недоліки:

👎 компанія має право відмовити у видачі кредиту, що позбавляє клієнта права подати наступну заявку на 30 днів; 

👎 компанія користується сервісами, що використовують (але не поширюють) персональні дані клієнтів. 

Контакти УкрПозика

Компанія має вбудований чат, що дає змогу швидко вирішити усі питання прямо на сайті. Крім того, клієнт може зв’язатися з службою підтримки так:

 • за допомогою електронної пошти – info@ukrpozyka.com.ua
 • за допомогою телефонної гарячої лінії за номером 0 (800) 50 0755. 

Режим роботи: Пн.-Пт. з 09:00 до 18:00

Графік роботи клієнтської підтримки – з 8:00 до 20:00

Видача позик: 24/7

УкрПозика – відгуки

відгуки про Укрпозика

Позичальники компанії залишають як позитивні, так і негативні відгуки. Більшість клієнтів задоволені досить оперативним розглядом заявок і моментальним переказом грошей без поручителів і стомлюючої паперової тяганини. Багатьох влаштовує, що оформити заявку на кредит можна навіть з телефону.

Негативні відгуки переважно стосуються відсутності зворотного зв’язку, коли до співробітників компанії не можливо додзвонитися на гарячу лінію. Для когось серйозним недоліком МФО є необхідність фотографувати документи. Деяким клієнтам не подобається вимогливість організації до чистоти кредитної історії. Є клієнти, яких не влаштовують жорсткі вимоги до погашення заборгованостей і штрафні санкції.

Більшість негативних відгуків клієнтів про УкрПозику в більшості випадків пов’язані з недотриманням ними умов договору. Їх залишають користувачі, які недобросовісно підійшли до виконання зобов’язань і допустили великі прострочення платежів. Це ще раз доводить, що приймати рішення потрібно обдумано і відповідально, уважно читати умови договору і тільки після цього його підписувати. Інакше це може призвести до неприємних ситуацій.

Поділіться своїм досвідом користування, якщо ви брали кредит онлайн в УкрПозика.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Андрій
  Написаний
  28.06.2022, 15:15
  Андрій

  УкрПозика підійде, якщо потрібно дуже швидко отримати гроші. Я оформлював 3000 грн, і справді, дуже швидко перераховують та оформлення просте. Спочатку пройшов реєстрацію на сайті, потім верифікацію, а гроші перевели вже за 10 хвилин.