Ваша Готівочка

Загальний опис

Ваша Готівочка - krediti24.com.ua

Організація мікрокредитування Ваша Готівочка, існує на ринку вже більше п'яти років, а починала вона свою роботу в місті Миколаїв. Зараз мережа значно розширилася, і жителі практично будь-якого міста України можуть скористатися послугами компанії. Тип паче компанія акцентувала роботу саме в онлайн напрямку. Відгуки про роботу компанії доволі позитивні, українці відзначають сервіс Ваша Готівочка, як якісний і зручний для отримання фінансової допомоги.

Загальні умови кредитування

Кожна мікрофінансових організація пред'являє деякі вимоги до своїх клієнтів, звичайно, їх значно менше, ніж в будь-якому банку, але вони все ж є. Що стосується організації Ваша Готівочка, то фінансова допомога буде надана тим громадянам, які:

 • Мають при собі посвідчення особи громадянина України. А так же ідентифікаційний номер;
 • Досягли свого повноліття, при цьому не є старше сімдесяти років;
 • Мають доступ в інтернет і власний електронну поштову скриньку;
 • Є власниками банківської карти, термін дії якої не закінчився, а на балансі є як мінімум одна гривня;
 • Мають чинний номер мобільного телефону.
 • Для того щоб оформити кредит онлайн, не знадобитися пред'являти довідку про доходи або офіційному місці роботи, а так само про стаж роботи.

Відсоткова ставка

У компанії Ваша Готівочка ставка по кредиту становить 2% в день, причому не має значення, в який раз ви оформляєте кредит, дана умова діє, як для нових клієнтів компанії, так і для постійних позичальників. Для того щоб визначити, яку суму складуть відсотки при оформленні тієї чи іншої суми на певний термін. Можна скористатися зручним калькулятором на сайті компанії.

За допомогою верхнього індикатора необхідно виставити значення суми, яку ви плануєте взяти в борг, а нижній індикатор необхідний для зазначення тривалості кредиту. Нижче система буде відображати вам інформацію про те, скільки відсотків доведеться заплатити за використання грошей, а так само яку кінцеву суму необхідно буде внести. При обліку, що процентна ставка становить 2%, якщо клієнт візьме позику в розмірі 1000 грн. на один день, то йому доведеться заплатити 20 грн. в якості оплати за користування грошима.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Ваша Готівочка

Кожна мікрофінансових компанія має свої власні принципи співпраці з клієнтом, і Ваша Готівочка не є винятком.

Ваша Готівочка - krediti24.com.ua

Дані фактори є як позитивними для клієнтів так і не зовсім. До явних переваг компанії можна віднести наступні:

 • Оформити кредит на банківську карту Ваша Готівочка можна протягом п'ятнадцяти хвилин, сама процедура досить проста, і не займає багато часу;
 • Організація підтримує дострокове погашення боргу, і не нараховує комісію або штрафи в таких випадках;
 • В організації дуже серйозно ставляться до безпеки персональних даних клієнта;
 • Всі позики здійснюються на прозорій основі, тобто відсутні приховані доплати, комісії і процентні нарахування;
 • Для клієнтів, які не можуть погасити свою заборгованість в строк, доступна пролонгація позики;
 • Вам не доведеться представляти ніякі документи, крім паспорта та коду;
 • Мінімальна сума позики – 200 гривень;
 • Існує спеціальна програма лояльності для клієнтів Ваша Готівочка.

Тепер звернімо увагу на негативну сторону компанії Ваша Готівочка , які так само важливо відзначити:

 • Максимальна сума, яку можна взяти становить 7000 гривень;
 • Тривалість позики – не більше шістнадцяти днів.

Процес оформлення кредиту

Оформити заявку на позику у компанії Ваша Готівочка, насправді, дуже просто і не забере багато часу.

Ваша Готівочка - krediti24.com.ua

Для того, щоб ви знали, що на вас чекає, ми описали в деталях процес оформлення кредиту на сервісі Ваша Готівочка.

 1. На сайті є кредитний калькулятор, на якому необхідно вказати суму та термін позики. Якщо умови вам підходять, то можна натиснути кнопку «Отримати позику».
 2. Система переходить на форму реєстрації, де необхідно ввести лише основну інформацію про себе. Лічильник часу, показує, скільки хвилин залишилося до прийняття рішення.
 3. Протягом декількох секунд на номер телефону, який був зазначений при реєстрації, буде відправлено код, який необхідно ввести в спеціальне поле на сторінці. Після введення пароль натискайте кнопку «Увійти».
 4. Потрапивши в особистий кабінет, ви вибираєте, які дії потрібно виконати – оформити позику або  погасити вже існуючий кредит. Тут слід натиснути на кнопку «Оформити нову позику».
 5. Онлайн кредит передбачає переказ коштів на картку, тому необхідна верифікація карти. У спеціальних полях вказується номер карти, термін її дії, спеціальний код, після чого натискаємо кнопку «Продовжити».
 6. Верифікація здійснюється шляхом зняття невеликої суми зикартки, і підтвердження дій через повідомлення на мобільний телефон за допомогою коду. Цей код потрібно вказати в спеціальному полі.
 7. Ви отримаєте повідомлення із зазначенням заблокованої суми, і її потрібно ввести в графу: «Контрольна сума з СМС-повідомлення».
 8. Тільки після успішної верифікації пропонується перейти до введення докладної інформації про себе. Тут знадобитися вказати дані свого паспорта, інформацію про місце роботи, сімейний стан та адресу проживання. І деякі інші відомості. Обов'язково вказати контакти близької людини або родича;
 9. Коли всі поля будуть заповнені, слід натиснути кнопку «Відправити заявку».
 10. Після цього, якщо все поля були заповнені коректно, програма повідомить вам про те, що ваша заявка прийнята і відправлена ​​на розгляд, а так же увімкнеться таймер.

Протягом п'ятнадцяти хвилин ви отримаєте рішення по своїй заявці.

Що робити, якщо заявку не схвалено?

Інколи система відмовляє в наданні кредиту користувачу, і у нього виникає питання, чим це може бути обумовлено. Перелічимо найбільш поширені причини відмов в компанії:

 • У людини вже є кредит, який він ще не погасив, або ж він погасив його зовсім недавно. У такому випадку дані в системі ще могли не оновитися, і людина виступає в якості боржника;
 • Уважно подивіться, чи правильно ви вказали інформацію про себе. Система сприймає будь-яку помилку, як неправдиву інформацію про клієнта, і, як наслідок, відмовляє у видачі кредиту. ;
 • Проблема може полягати в кредитній картці. Перевірте коректність зазначеного абонентського номера карти, термін її дії, і наявність коштів на балансі;
 • Система звіряє всі дані, тому якщо відомості, які ви вказали в анкеті, наприклад адреса прописки або сімейний стан, не збігається з паспортними даними, то вона блокує видачу коштів.

Промокод та як ним користуватись

Промокод дає можливість вигідно взяти кредит,адже дає суттєву знижку на відсотки по кредиту. Однак в організації Ваша Готівочка діє дещо інша система залучення клієнтів. Тут дарують грошові призи за участь у святкових розіграшах, конкурсах тощо. Найчастіше такі заходи приурочені до свят, але іноді бувають і випадкові розіграші, головне уважно стежити за новинами Ваша Готівочка.

Як повернути кредит?

Коли клієнти офрмляють кредит, вони не часто задумуються про те, як вони будуть віддавати борг. Проте компанія Ваша Готівочка пропонує максимально зручні умови для клієнтів, які погашають свої заборгованості. Існує кілька спосіб оплатити борг:

 • Якщо поруч з вами перебувати відділення компанії, то досить просто підійти до співробітника, і він допоможе вам повернути позику;
 • Так само ви можете звернутися в будь-яке відділення українського банку, і перевести кошти на реквізити компанії;
 • Можна розрахуватися з боргом, не виходячи з дому. Досить зайти в свій особистий кабінет, скористатися підказками сайту, і перевести кошти з банківської карти.
 • Якщо у вас залишилися питання, як повернути гроші, для вас працює гаряча лінія, де ви можете дізнатися всю інформацію у консультантів компанії Ваша Готівочка.

Наслідки просрочки по кредиту

На жаль, іноді виникають ситуації, які не дозволяють людині вчасно розрахуватися зі своїми кредитними зобов'язаннями. У кредитному договорі, який ви уклали з компанією при взятті коштів, зазначено, що клієнт зобов'язується виконати всі умови. В іншому випадку, якщо гроші не надійшли на рахунок в зазначений день, починається нарахування пені, яка буде складати 2,5%. У разі якщо позичальник не спробує вирішити проблему, він буде притягнутий до відповідальності, згідно з чинним законодавством країни. Крім того, вам навряд чи видадуть повторний кредит будь-коли. Тому краще якомога швидше зв'язатися зі співробітником компанії, або продовжити свій борг.

Пролонгація

Якщо ж до кінця терміну кредиту ви розумієте, що не зможете закрити кредит повністю. То компанія Ваша Готівочка пропонує зробити пролонгацію кредитного догвоору до 30 днів. Проте потрібно буде оплатити суму відсотків, котрі накопичились на даний момент. Кількість пролонгацій необмежена.

Контакти компанії та служби підтримки

Телефон гарячої лінії (безкоштовно):
0 800 500 660

Інші контактні телефони:
(067) 641-77-77
(095) 277-75-73

Сервіс працює цілодобово та без вихідних.

Контакна електронна пошта:
zayavka@limefin.com

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту Ваша Готівочка