Кредит від Ваша Готівочка

Пропозиція неактивна

Перший кредит 200 - 9 000
Макс. наступний кредит 200-9000 грн
Термін кредиту 1 - 16 днів
Перший кредит під 0,01% Так
Відсоткова ставка 2
Вік позичальника 18 - 70 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Наша оцінка 4,30
vashagotivochka відгуки

Ваша Готівочка – про компанію

МФО (мікрофінансова організація) існує на ринку вже більше семи років, а починала вона свою роботу в місті Миколаїв. Зараз мережа значно розширилася, і жителі будь-якого міста України можуть скористатися послугами компанії, адже тепер компанія працює в онлайн режимі. Ви можете отримати кредит на будь-які цілі – ремонт, покупки, подорож, гроші до зарплати та ін. Відгуки про роботу компанії переважно позитивні.

вік18-70 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
сума кредиту200 – 9 000 грн
термін кредиту1-16 днів
відсоткова ставкавід 0,01% до 2% на день

Як оформити кредит в Ваша Готівочка?

vashagotivochka взяти займ
Джерело: https://vashagotivochka.ua/

Покрокова інструкція

Для того, щоб ви знали, що на вас чекає, ми описали в деталях процес оформлення кредиту:

👉 На сайті є кредитний калькулятор, на якому необхідно вказати суму та термін позики. Якщо умови вам підходять, то можна натиснути кнопку «Отримати позику».

vashagotivochka гроші в займ

👉 Система переходить на форму реєстрації, де необхідно ввести лише основну інформацію про себе.

vashagotivochka реєстрація

👉 Протягом декількох секунд на номер телефону, який був зазначений при реєстрації, буде відправлено код, який необхідно ввести в спеціальне поле на сторінці. Після введення пароль натискайте кнопку «Увійти».

👉 Потрапивши в особистий кабінет, ви вибираєте, які дії потрібно виконати – оформити позику або погасити вже існуючу позику. Тут слід натиснути на кнопку «Оформити нову позику».

👉 Онлайн кредит передбачає переказ коштів на картку, тому необхідна верифікація карти. У спеціальних полях вказується номер карти, термін її дії, спеціальний код, після чого натискаємо кнопку «Продовжити».

👉 Верифікація здійснюється шляхом зняття невеликої суми з картки, і підтвердження дій через повідомлення на мобільний телефон за допомогою коду. Цей код потрібно вказати в спеціальному полі.

👉 У відповідь ви отримаєте повідомлення із зазначенням заблокованої суми, і її потрібно ввести в графу: «Контрольна сума з СМС-повідомлення».

👉 Тільки після успішної верифікації пропонується перейти до введення докладної інформації про себе. Тут знадобитися вказати дані свого паспорта, дані про місце роботи, сімейний стан та адресу проживання. І деякі інші відомості. Обов’язково вказати контакти близької людини або родича;

👉 Коли всі поля будуть заповнені, слід натиснути кнопку «Відправити заявку».

👉 Після цього, якщо все поля були заповнені коректно, програма повідомить вам про те, що ваша заявка прийнята і відправлена ​​на розгляд, а так же увімкнеться таймер.

👉 Протягом кількох хвилин ви отримаєте рішення по своїй заявці. Якщо відповідь позитивна, ще за кілька хвилин гроші будуть у вас на картці.

Що робити, якщо заявку не схвалено?

Інколи система відмовляє в наданні кредиту користувачу, і у нього виникає питання, чим це може бути обумовлено. Перелічимо найбільш поширені причини відмов в компанії:

❌ У людини вже є позика, яку він ще не погасив, або ж він погасив її зовсім недавно. У такому випадку дані в системі ще могли не оновитися, і людина виступає в якості боржника;

❌ Уважно подивіться, чи правильно ви вказали інформацію про себе. Система сприймає будь-яку помилку, як неправдиву інформацію про клієнта, і, як наслідок, відмовляє у видачі кредиту. ;

❌ Проблема може полягати в кредитній картці. Перевірте коректність зазначеного абонентського номера карти, термін її дії, і наявність коштів на балансі;

❌ Система звіряє всі дані, тому якщо відомості, які ви вказали в анкеті, наприклад адреса прописки або сімейний стан, не збігається з паспортними даними, то вона блокує видачу коштів.

Промокод та як ним користуватись

Промокод дає можливість вигідно взяти позику, адже дає суттєву знижку на відсотки по позиці. Однак в організації Ваша Готівочка діє дещо інша система залучення клієнтів. Тут дарують грошові призи за участь у святкових розіграшах, конкурсах тощо. Найчастіше такі заходи приурочені до свят, але іноді бувають і випадкові розіграші, головне уважно стежити за новинами в Ваша Готівочка.

Умови кредитування

vashagotivochka займ

Кожна МФО (мікрофінансова організація) висуває певні вимоги до своїх клієнтів. Звичайно, їх значно менше, ніж в будь-якому банку, але вони все ж є. Що стосується організації VashaGotivochka, то фінансова допомога буде надана тим громадянам, які:

✅ Мають посвідчення особи громадянина України та ідентифікаційний номер;

✅ Досягли свого повноліття, при цьому не є старші сімдесяти років;

✅ Мають доступ до інтернету і власну електронну поштову скриньку;

✅ Є власниками банківської карти, термін дії якої не закінчився, а на балансі є як мінімум одна гривня;

✅ Мають чинний номер мобільного телефону.

Щоб оформити позику онлайн на карту, не знадобиться пред’являти довідку про доходи, офіційне місце роботи чи стаж роботи.

Відсоткова ставка

У компанії Ваша Готівочка ставка по кредиту становить 2% в день.

Але для нових клієнтів компанії діє спеціальна пропозиція – кредит під 0,01%.

Щоб визначити, яку суму складуть відсотки при оформленні тієї чи іншої суми на певний термін, скористайтеся зручним калькулятором на сайті компанії.

За допомогою верхнього індикатора необхідно виставити значення суми, яку ви плануєте взяти в борг, а нижній індикатор необхідний для зазначення тривалості кредиту. Нижче система буде відображати вам інформацію про те, скільки відсотків доведеться заплатити за використання грошей, а так само яку кінцеву суму необхідно буде внести.

Взявши першу позику на суму 9 000 грн (максимальна сума) терміном на 16 днів (максимальний термін), сума до повернення становитиме 9 014 грн.👇

vashagotivochka отримати гроші

При врахування, що процентна ставка становить 2%, якщо клієнт візьме позику в розмірі 1000 грн на один день, то йому доведеться заплатити 20 грн в якості оплати за користування грошима.

Як повернути кредит?

Коли клієнти офрмляють кредит, вони не часто задумуються про те, як вони будуть віддавати борг. Проте компанія пропонує максимально зручні умови для клієнтів, які погашають свої заборгованості. Існує кілька спосіб оплатити борг:

vashagotivochka повернути кредит

Отже, ви можете розрахуватися з боргом не виходячи з дому. Досить зайти в свій особистий кабінет, скористатися підказками сайту, і перевести кошти з банківської карти.

Якщо у вас залишилися питання, як повернути гроші, для вас працює гаряча лінія, де ви можете дізнатися всю інформацію у консультантів компанії, або ви можете звернутися зі своїми запитаннями через e-mail.

Наслідки просрочки по кредиту

На жаль, іноді виникають ситуації, які не дозволяють людині вчасно розрахуватися зі своїми кредитними зобов’язаннями. У кредитному договорі, який ви уклали з компанією при отриманні коштів, зазначено, що клієнт зобов’язується виконати всі умови.

В іншому випадку, якщо гроші не надійшли на рахунок в зазначений день, починається нарахування пені, яка буде складати 2,5%.

У разі якщо позичальник не спробує вирішити проблему, він буде притягнутий до відповідальності, згідно з чинним законодавством країни.

Крім того, несвоєчасна виплата негативно вплине на вашу кредитну історію. Тому краще якомога швидше зв’язатися зі співробітником компанії, або продовжити свій борг.

Пролонгація

Якщо ви розумієте, що не зможете закрити кредит повністю вчасно, то компанія Ваша Готівочка пропонує зробити пролонгацію кредитного договору до 30 днів. Проте потрібно буде оплатити суму відсотків, котрі накопичились на даний момент. Кількість пролонгацій необмежена.

Вхід в особистий кабінет Vashagotivochka

Вхід в особистий кабінет знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку “Увійти”, ви побачите поле для входу.

Логін – ваш номер телефону. Пароль – пароль, який ви вказали під час реєстрації.

Щоб відновити пароль до особистого кабінету, скористайтеся кнопкою “Забули пароль?”.

Для відновлення паролю потрібно ввести в одному полі – ідентифікаційний номер, в іншому – номер телефону і натиснути “Відновити пароль“.

особистий кабінет vashagotivochka
vashagotivochka пароль

Переваги та недоліки компанії Ваша Готівочка

👍 Переваги сервісу:👎 Недоліки сервісу:
➕ Ставка 0,01% на перший кредит!

➕ Оформити онлайн кредит на банківську карту можна протягом п’ятнадцяти хвилин, процедура досить проста, і не займає багато часу, відповідь на заявку за кілька хвилин;

➕ Організація підтримує дострокове погашення боргу, і не нараховує комісію або штрафи в таких випадках;

➕ В організації дуже серйозно ставляться до безпеки персональних даних клієнта;

➕ Всі позики здійснюються на прозорій основі, тобто відсутні приховані доплати, комісії і процентні нарахування;

➕ Для клієнтів, які не можуть погасити свою заборгованість в строк, доступна пролонгація позики;

➕ Вам не доведеться представляти ніякі документи, крім паспорта та коду;

➕ Існує спеціальна програма лояльності для клієнтів Ваша Готівочка.
➖ Максимальна сума, яку можна взяти, становить 9000 грн. ;

➖ Тривалість позики – не більше 16 днів.

➖ При невчасній сплаті нараховується пеня.

переваги готівочка ваша
Джерело: https://vashagotivochka.ua/

Контакти компанії та служби підтримки

📞 Телефон гарячої лінії (безкоштовно):
0 800 202 404

Інші контактні телефони:
(067) 641-77-77
(095) 277-75-73

📩 E-mail:
zayavka@limefin.com

⌚ Сервіс працює цілодобово та без вихідних.

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці офіційного сайту компанії – https://vashagotivochka.ua/uk

Питання – відповіді про онлайн кредит

Яка відсоткова ставка на першу позики?

0,01%

Яка максимальна сума кредиту?

9 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на онлайн кредит?

декілька хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит в цій фірмі?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на карту

Чи може отримати кредит в Ваша Готівочка неповнолітній?

Ні, МФО не видають кредити неповнолітнім.

Чи можна взяти в Ваша Готівочка декілька кредитів одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я взяти кредит, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Чи потрібна довідка про доходи, щоб отримати онлайн кредит в Ваша Готівочка?

Ні, такої вимоги не передбачено

Який максимальний термін виплати кредиту?

16 днів

Чи можна виплачувати кредит частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде, якщо я не погашу кредит вчасно?

Ставка збільшиться в 2 рази.

Ваша Готівочка- відгуки про компанію

відгуки готівочка ваша

Компанія існує на українському ринку мікропозик більше 7 років. Послугами компанії скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про цю фірму в мережі, написавши в пошуковику “Ваша Готівочка відгуки” для результатів українською мовою, або “Ваша Готивочка отзывы” для результатів російською мовою.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про неї.

4.5/5 - (2 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Володимир
    Написаний
    27.07.2022, 08:35
    Володимир

    Сподобалося, що перший кредит під 0,01%, є пролонгація. Не сподобалося, що кредит можна оформити максимум на срок 16 днів.