Кредит від VeroCash [ВероКеш]

Перший кредит під 0,01% Так
Термін кредиту 7 - 60 днів
Перший кредит 500 - 3 500 грн
Макс. наступний кредит 500-10000 грн
Oprocentowanie 1,75 %
Вік позичальника 18 - 70 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин
Довідка про доходи Ні
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Наша оцінка 4,60
Кредит від VeroCash

Мікрофінансова компанія VeroCash спеціалізується на видачі короткострокових онлайн-кредитів до 20 000 грн. Організація дотримується всіх норм законодавства України, видано ліцензію від Нацкомфінпослуг №1988, 23 травня 2017 року.

Таким чином, МФО ВероКеш входить до великої корпорації Management Financial Group. Це міжнародна компанія, що об’єднує провідні великі сервіси з надання фінансових послуг у Центральній та Східній Європі.

мфо верокеш

Хто може отримати кредит у МФО VeroCash

Клієнтам МФО VeroCash може стати громадянин України, який досяг 18 років і має прописку на території країни. Для оформлення позики необхідно надати паспорт, ідентифікаційний номер платника податків та номер банківської картки. Інші документи та довідки не потрібні. Тому не треба побоюватися, що доведеться підтверджувати дохід чи працездатність якимось іншим чином. Оформлення заявки на кредит здійснюється у режимі онлайн на офіційному сайті організації.

верокеш отримати кредит

Отримання кредиту у МФО VeroCash: які потрібні документи

Потрапивши на онлайн-ресурс МФО VeroCash, ви можете спочатку скористатися калькулятором, за допомогою якого пропонується швидко визначити термін повернення та точну суму кредиту. Потрібно лише пересунути налаштування у потрібному напрямку за періодом, обсягом кредиту, процес займає кілька хвилин. Коли ви визначилися з позикою, зробіть наступне:

 • Пройдіть стандартну реєстрацію на сайті.
 • Введіть особисті дані в анкету на сайті МФО VeroCash. Тут вносяться паспортні дані, номер банківської картки, ІПН. Таким чином, у клієнта автоматично формується персональний кабінет, де можна отримувати будь-яку інформацію щодо кредиту, який виплачується чи оформлюється.
 • Далі слід пройти верифікацію банківської картки. Процедура здійснюється за допомогою блокування мінімальної суми, вона не перевищує 1 грн. Ця сума вказується в окремій графі. Після підтвердження приналежності картки гривня знову стає доступною.

Відгуки про МФО VeroCash говорять про те, що термін оформлення кредитів максимально короткий. У середньому, система обробляє заявку протягом 11 хвилин. Після цього клієнту надається кредитний договір для вивчення. Гроші перераховуються протягом 10 хвилин, термін залежить від банку, який випустив картку клієнта.

Зверніть увагу, що мікрофінансова організація ВероКеш може вимагати скановану копію паспорта, а також фотографію позичальника. Тому заздалегідь перед тим, як заповнювати анкету, переконайтеся, що ви можете зробити якісну фотографію та надати її адміністрації.

Чому МФО VeroCash може відмовити у позиці

Банківська картка, на яку надаватиметься кредит, має бути тільки на ім’я позичальника. А щоб виключити відмову, переконайтеся, що:

 • Всі поля анкети заповнені.
 • Дані достовірні, відсутні помилки.

Мікрофінансова організація ВероКеш може відмовити, якщо позичальник віком до 18 років або він не є громадянином України, не зміг верифікувати банківську картку, надані документи не пред’явлені, виявилися недійсними або наявний поточний кредит у компанії і він не виплачений.

Відсоткова ставка у МФО VeroCash та правильний розрахунок переплати

VeroCash надає позики під 2% на день, нарахування здійснюється вже на другий день після оформлення заявки та підписання договору. Повторний кредит можуть надати зі знижкою — це індивідуальна пропозиція, яку можна переглянути в особистому кабінеті сайту. Крім того, мікрофінансова компанія VeroCash надає два різні види кредитів.

 • При першій співпраці діє продукт “Кредит під 0,1”. Можна оформити позику від 500 до 3500 грн терміном до 7 днів.
 • Для постійних клієнтів, які оформляють кредит у другий та наступні рази, надається кредит “Uno Vero”, у межах якого можна оформити до 10000 грн терміном до двох місяців під 1,75%. Якщо після цієї позики клієнт знову звертається до МФО ВероКеш, вона пропонує до 20000 грн з можливістю пролонгації до 6 місяців.

Як погасити кредит у МФО VeroCash

Погашення кредиту можна організувати у режимі онлайн через банківську картку, яка була вказана в особистому кабінеті МФО VeroCash. В особистому кабінеті на сайті є всі налаштування. Це розповсюджений та вигідний варіант, оскільки гроші на рахунок компанії надходять одразу, немає жодних додаткових комісій. Також оплату боргу можна зробити:

 • У терміналах. Спосіб підійде для тих, хто має готівку та може здійснити переказ коштів. Платежі приймаються у терміналах iBox, City24 або EasyPay. Також опція оплати у VeroCash є у терміналах Приватбанку.
 • Оплата в українському банку. Цей спосіб використовується рідко, тому що для переказу необхідно спочатку записати всі банківські дані МФО VeroCash, потім особисто потрібно відвідати будь-який український банк. Водночас компанія може отримати гроші у термін до 3 робочих днів, варто це враховувати для виключення прострочень. Також банк має право нарахувати комісію.

МФО VeroCash: нюанси погашення кредиту

За необхідності можна оформити пролонгацію позики. Продовження кредитного договору доступне будь-яку кількість разів, але відстрочення дають не більше ніж на 30 днів. Процедура здійснюється таким чином:

 • За 1-3 дні до завершення терміну дії кредитного договору потрібно звернутися через персональний онлайн-кабінет до адміністрації МФО ВероКеш або іншими способами.
 • Оформлення пролонгації в онлайн режимі здійснюється за допомогою спеціальних налаштувань. Під час консультації зі спеціалістом потрібно лише пояснити ситуацію, він сам пролонгує кредитний договір.
 • Потім потрібно сплатити відсотки, нараховані за фактичний термін користування кредитом.

Якщо клієнт не виконує умови за кредитним договором, йому нараховуються санкції 3% від суми за прострочення й далі щодня за кожен день невиплати.

Дострокове погашення кредиту у МФО VeroCash

У мікрофінансовій компанії VeroCash можна оформити заявку на дострокове погашення. У цьому випадку організація йде назустріч клієнту та перераховує відсотки за фактичний термін користування грошима. Найчастіше оперативність клієнта дозволяє заощадити істотні кошти.

Чому отримати кредит у компанії VeroCash вигідно

Оформити кредит у МФО VeroCash вигідно з наступних причин:

 • Завжди можна достроково повернути кошти раніше за початковий термін на умовах перерахунку. Клієнт сплачує лише ті відсотки, що нарахували за період користування грошима.
 • У компанії діє кілька програм кредитування, тому майбутній клієнт може вибрати найбільш прийнятні умови співпраці.
 • Мікрофінансова організація ВероКеш пропонує великий ліміт на позики — від 500 грн, максимум 20.000 грн незалежно від цілей витрат.
 • Організація працює відкрито — без прихованих умов, не нараховуються зайві комісії та приховані платежі.
 • Щоб оформити кредит, потрібно мінімум часу та документів, а кошти нараховуються на особисту банківську картку клієнта цілодобово.
 • Оформлення позики здійснюється незалежно від розташування клієнта на території України.

Чи можна підвищити шанси отримання кредиту у МФО VeroCash

Якщо ви хочете стати постійним клієнтом мікрофінансової організації VeroCash й водночас підвищити свою репутацію, пам’ятайте, що віддавати поточний кредит потрібно точно у визначений термін. Постійним клієнтам, які звертаються 2 і більше разів, також надаються вигідні знижки та розгляд заявки відбувається у прискореному режимі. Тому є випадки, коли клієнти оформляли кредит одразу з отриманням грошей за 10 хвилин.

Особистий кабінет МФО VeroCash

верокеш особистий кабінет

Для зручності своїх клієнтів мікрофінансова компанія VeroCash пропонує зрозумілий у навігації особистий кабінет. На офіційному сайті персональний профіль з’являється після реєстрації та верифікації даних клієнта. Будь-якої миті у кабінеті ви можете отримати:

 • Всю необхідну інформацію щодо кредиту, який плануєте оформляти.
 • Графік погашення чинної позики та фактично нараховані відсотки.

Також до особистого кабінету МФО надходять повідомлення про індивідуальні умови, які надаються постійним клієнтам. Наприклад, як показують відгуки про мікрофінансову організацію ВероКеш, компанія може запропонувати унікальну знижену відсоткову ставку.

Відгуки про компанію VeroCash

Відгуки про МФО VeroCash різні, але здебільшого позичальники, які справно виплачують позики та уважно вивчаючи договір компанії, лише позитивно відгукуються про її роботу. Якщо Ви користувалися послугами МФО Верокеш, залиште свій в секції Коментарі.

Rate this post
Коментарі (0)
Залишити коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Умови кредитування Verocash