БистроЗайм

БистроЗайм - krediti24.com.ua

Загальний опис

БистроЗайм - krediti24.com.ua

БистроЗайм найбільша фінансова організація в сфері мікрокредитування. Ми надаємо нашим клієнтам швидкий, легкий і кваліфікований сервіс з надання позик онлайн і в відділеннях. Саме ми першими в Україні запустили унікальний продукт – миттєві гроші. Більше не потрібно чекати. Рішення приймається тут і зараз, за ​​лічені хвилини. Гроші ви можете отримати зручним для себе способом – на карту або в відділенні компанії. Отже основні переваги БистроЗайм:ви платите тільки за дні користування грошима; – готівку до зарплати в будь-який час в будь-якому місці.

БистроЗайм активно розвивається, і на території України зараз працює вже близько 70 відділень у Київській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській та інших областях України. Компанія БистроЗайм працює на підставі ліцензії, що дозволяє їй вести фінансову діяльність на території країни, згідно з усіма вимогами закону. Крім цього, організація БистроЗайм має ряд нагород, отриманих за час роботи, які говорять про те, сервіс прекрасно працює, дозволяє отримати кредит онлайн швидко і просто

Загальні умови кредитування

Кредити можуть взяти усі, хто має від 18 до 75 років, однак є деякі відмінності для працюючих за наймом та студентів. Для того щоб взяти кредит, необхідно надати два документи: паспорт та другий документ на вибір. Другим документом може бути як ідентифікаційний код, так і закордонний паспорт.

Позику можуть оформити фізичні особи (що працюють офіційно або неофіційно), вимоги та умови даної послуги вказані нижче:

 • від 18 до 75 років;
 • від 300 до 6000 грн;
 • термін: від 7 до 60 днів;
 • поручитель і застава не подрібна.

Проте, для підтвердження платоспроможності, вас попросять вказати телефонні номери начальника або колеги. Необхідно обов'язково вказати один стаціонарний номер.

Компанія БистроЗайм, також, надає кредити для студентів, в свою чергу тут такі вимоги та умови:

 • від 18 років;
 • від 300 до 2000 грн без поручителів. Якщо сума вище, необхідний поручитель – один з батьків;
 • термін: від 7 до 16 днів;
 • наявність студентського квитка.

Також кредит можуть взяти пенсіонери до 75 років, надавши паспорт і пенсійне посвідчення.

Відсоткова ставка

Процентна ставка по кредиту, тіло якого не перевищує 2000 гривень, становить 0% для нових корситувачів сервісу БистроЗайм, при цьому тривалість позики не повинна перевищувати 16 днів. Якщо клієнт повторно звертається в компанію БистроЗайм, кредит вже буде обкладатися відсотком, який становить 2%. При цьому на сайті діє дуже зручний і зрозумілий калькулятор, який можна використовувати для того, щоб отримати повну інформацію по сумі, яка вас цікавить та на який період.

На калькуляторі відразу видно, скільки складе процентна ставка, а так само до якої крайньої дати необхідно сплатити свій борг. Також можна ввести промокод, якщо він у вас є, даний промокод дозволить отримати знижку або бонуси при оформленні кредиту.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Бистро Займ

Розглянемо основні переваги сервісу БистроЗайм:

 • зручне оформлення через інтернет або по телефону;
 • погашення раніше терміну без «штрафних санкцій»;
 • заявки розглядаються 7 днів на тиждень;
 • програми лояльності та акції для клієнтів. Наприклад, постійна програма для нових клієнтів «3 дня без відсотків»;
 • вас не будуть питати, на які цілі необхідні гроші;
 • сайт оснащений онлайн-чатом, де оператор швидко відповідає на поставлені запитання;
 • можливість пасивного заробітку: інвестуйте в компанію від 5,000 до 50,000 грн на термін від 30 до 365 днів. Відсоток доходу залежить від терміну вкладу та міста проживання.

БистроЗайм - krediti24.com.ua

Попри досвід компанії БистроЗайм, які всі решта подібних компаній мають ряд недоліків, таких як:

 • 1 спроба в місяць, щоб подати заявку;
 • Нові клієнти не можуть оформити кредит ні онлайн, ні по телефону: тільки після особистої зустрічі з працівником відділення;
 • Якщо у вас є непогашені заборгованості в інших кредитних організаціях, гроші ви, швидше за все, не отримаєте.

 

Процес оформлення кредиту

Позику ви можете отримати прямо у відділенні вашого міста. Вас оформляє працівник відділення, а гроші ви отримуєте готівкою в касі.

Або на офіційному сайті. Ви самостійно заповнюєте необхідні поля, після чого очікуєте схвалення заявки. У разі позитивної відповіді, гроші надходять на вашу картку. Максимальна сума позики через онлайн форму – 4000 грн (студенти – 2000 грн). Для того, щоб отримати більше 4000 грн потрібно звертатись у відділення, де вам при позитивному рішенні і видадуть кредит готівкою.

Ще один варіант отримання кредиту, це телефон (тільки для клієнтів, які раніше вже брали кредит в БистроЗайм). Для цього необхідно зателефонувати з 9:00 до 19:00 в відділення БистроЗайм вашого міста. У розділі «Контакти» розміщені всі відділення компанії із зазначенням телефонних номерів.

Що робити, якщо заявка не схвалена?


Мікрофінансові компанії також можуть відмовляти у видачі коштів. Це відбувається рідше, ніж в банках, але все ж таки буває. Найпоширенішими для відмови стають такі причини:

 • ви пробували взяти кредит в БистроЗайм відразу після того, як погасили попередній борг. Ймовірно, система ще не встигла оновити дані, і ви числитеся серед боржників. Почекайте трохи, або оформите заявку в компанії аналоги;
 • при реєстрації була допущена помилка. Будь-яка помилка або пропущений символ системою сприймається, як завідомо неправдиві відомості. Уважно перевіряйте всю інформацію, яку ви вносите в поля анкети;
 • проблема з карткою. Можливо, термін дії карти закінчився, або на балансі не вистачило коштів для проходження верифікації. Перевірте картку перш, ніж приступати до реєстрації. На картці має бути щонамеше 2 грн;
 • вам не зміг додзвонитися співробітник компанії, перевірте свій мобільний телефон.

Промокод та як ним користуватись


Промокод – це комбінація символів, які дозволяють скористатися знижкою на отримання позики. Для того щоб отримати їх, необхідно підписатися на розсилку від компанії БистроЗайм. На електронну пошту або мобільний телефон може прийти код, який потрібно буде вказати на сайті, в спеціальне поле. БистроЗайм доволі часто проводить різні акції для своїх клієнтів, як для постійних, так і нових позичальників. Підписуйтесь на новинами та отримуйте вигідні пропозиції.

Як повернути кредит?

 • через офіційний сайт БистроЗайм, скориставшись банківською карткою;
 • готівкою в найближчому відділенні;
 • переказом на розрахунковий рахунок компанії;
 • через термінали.

Пам'ятайте про те, що оплачуючи послуги через розрахунковий рахунок, кошти можуть надійти не відразу, а протягом 1-3 діб в залежності від банку.

Наслідки просрочки по кредиту


В тому разі, якщо ви не виплатите тіло кредиту і процентну ставку до кінця дати, зазначеної в договорі, з першого дня прострочення відсоток збільшиться до 2,64%. Якщо не встигаєте виплатити кредит, ви можете продовжити період використання кредиту від 10 до 14 днів.

Крім цього, співробітники будуть регулярно дзвонити, і нагадувати про заборгованість, а також буде нарахована разова пеня в розмірі 4% від тіла кредиту. Не доводьте до кредит до прострочки – постарайтеся заздалегідь передбачити всі можливі обставини.

 

Пролонгація


Співробітники завжди пропонують відстрочити виплату боргу тим, хто не може вчасно розрахуватися з компанією. Така реструктуризація доступна після оплати процентної частини заборгованості, а також необхідно буде заплатити додаткові гроші за користування послугою. Це дозволить уникнути проблем, які можуть призвести до погіршення кредитної історії, передача боргу третім особам тощо.

 

Контакти компанії та служби підтримки

Головний офіс знаходиться за адресою: 69037, м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд.39-А, оф.25

Номер гарячої лінії: 0 800 507 570

Електронна пошта: bistrozaim@bistrozaim.ua

Час роботи гарячої лінії: з 10-00 до 20-00 тільки в будні дні.

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту Бистро Займ