Кредит від Євро Гроші [Eurogroshi]

Пропозиція неактивна

Макс. наступний кредит 1000-10000 грн
Термін кредиту 7 - 30 днів
Перший кредит під 0,01% Ні
Відсоткова ставка 2,50
Час виплати 15 хвилин год
Вік позичальника 18 - 60 років
Метод виплати на карту
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Наша оцінка 4,20
Перший кредит 1 000 - 4 000
євро гроші онлайн на карту

Eurogroshi – про компанію 🔍

Мікрофінансова організація Eurogroshi з’явилася на ринку фінансових послуг України у 2016 році. Повна назва фінансової установи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕДИТНА УСТАНОВА «ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА»

Для того, щоб отримати кредит на картку, досить мати доступ до інтернету – вам не доведеться їхати до відділення фірми. Компанія пропонує отримати гроші на банківську карту онлайн. При чому компанія, як і всі МФО загалом, не вимагає звітувати за цілями кредиту, тобто ви можете отримати гроші на будь-які потреби.

євро гроші процентна ставка умови
віквід 18 до 60 років (чоловіки)
від 18 до 65 років (жінки)
документиідентифікаційний номер
паспорт
сума кредитувід 3 000 – до 10 000 грн – “Миттєвий кредит”
від 1 000 – до 4 000 грн – “Дрібні покупки”
термін кредиту15 – 30 днів – “Миттєвий кредит”
7 – 15 днів – “Дрібні покупки”
відсоткова ставка2,5% – “Миттєвий кредит”
3,5% – “Дрібні покупки”

Як оформити кредит онлайн на карту?

Отримати кредит на банківську карту дуже легко, ця процедура набагато простіша, ніж отримання кредиту в банку. Звичайно, ще не кожен освоїв принцип отримання грошей в кредит на карту через інтернет, тому пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією реєстрації та заповнення заявки на отримання онлайн кредиту.

взяти кредит євро гроші

Покрокова інструкція

👉 На головній сторінці сайту компанії ви побачите кредитний калькулятор, на якому потрібно індикаторами вказати, скільки грошей ви хочете взяти, і на який термін. Після цього тисніть кнопку «Отримати кредит».

👉 Якщо ви вперше звертаєтеся до фірми Evrogroshi, необхідно пройти реєстрацію. Після цього у вас з’явиться свій особистий кабінет. Вкажіть свої контакти, придумайте пароль для входу в кабінет.

👉 Ви отримаєте повідомлення від компанії, яке містить код. Його потрібно внести в спеціальне поле у формі, яка відкриється автоматично після натискання кнопки «Далі».

👉 Заявка на отримання позики складається з декількох анкет. Перша стосується персональних даних громадянина, і включає в себе деяку особисту інформацію.

👉 Вкажіть адресу свого проживання, а якщо вона відрізняється від адреси, за якою ви прописані, то доведеться вказати обидва.

👉 Незважаючи на те, що ви можете працювати неофіційно, знадобиться вказати наступну інформацію: назва компанії, телефон, а також ваша посада, відомості про освіту та додаткові джерела доходу, і звичайно, розмір місячного прибутку.

👉 У новому вікні ще раз ви зможете перевірити суму, яку ви хочете взяти в борг, і термін, але тепер на калькуляторі вже з’явиться інформація про розмір переплати, про відсотки. Ви можете замінити суму або термін тут.

👉 Для оформлення позики знадобиться прив’язати свою картку банку. Після натискання кнопки «Прив’язати карту», ​​вам буде потрібно ввести всі дані цієї карти. Після того, як на балансі буде знята невелика сума, потрібно вказати точний розмір суми.

👉 Прикріпіть свої сканкопіі документів, які можна попередньо зробити і завантажити в комп’ютер. Сфотографуйте свій паспорт – першу, другу сторінку, сторінка прописки та ідентифікаційний номер.

👉 Уважно вивчіть кредитну угоду, яке відкриється в окремому вікні. Це важливо, щоб розуміти всі аспекти співпраці. Якщо все, що тут написано, вас влаштовує, натискайте «Підписати».

👉 На мобільний прийде ще одна СМС, код з якої потрібно буде вказати в полі код, в якості вашого електронного підпису, після чого знадобиться трохи почекати рішення сервісу.

Що робити, якщо заявку не схвалили?

Незважаючи на високий відсоток видачі кредитів в мікрофінансових компаніях (отриати мікрокредит в мфо набагато простіше ніж кредит в банку), відмови теж іноді трапляються. У більшості випадків причиною відмови стають неуважність або необізнаність клієнта.

Чому організація Evrogroshi може не видати позику?

❌ Справа може бути в банківській карті і її балансі – якщо термін дії закінчився або на рахунку недостатньо коштів, щоб пройти верифікацію, кредити в МФО вам не видадуть. Перш ніж приступати до заповнення заявки, перевірте свою банківську карту;

Прострочення в Evrogroshi– це привід для відмови. Навіть якщо ви хочете оформити повторний кредит відразу після того, як розрахувалися з минулим, вам все одно можуть відмовити. Перевірте, чи не залишилося у вас прострочення за попередньою позикою;

Неуважне заповнення анкети – основна причина, чому можна отримати відмову. Перевіряйте правильність зазначеної інформації, що не допущені помилки, перш ніж натискати кнопку «Далі».

Промокод та як ним користуватись

Отримати код на знижку може кожен клієнт, незалежно від того, скільки разів він звертався за кредитом.

Промокод дає можливість скористатися зниженою ставкою при оформленні позики, його потрібно вказувати в спеціальному полі, вже на завершальному етапі заповнення заявки онлайн. Він являє собою комбінацію з цифр або букв.

Знайти такий код можна в розсилці новин від компанії, на сайтах, які пропонують різні інтернет купони, іноді його пропонують клієнтам, які своєчасно погашають заборгованість.

Умови кредитування в Євро гроші

Що стосується вимог до позичальників сервісу, то їх можна назвати цілком лояльними. Щоб скористатися послугами компанії ви повині відповідати настпуним вимогам:

✅ Перебувати у віці від 18 до 60 років (до 65 років – для жінок);

✅ Постійно проживати в Україні, мати українську реєстрацію;

✅ Мати ідентифікаційний номер;

✅ Мати паспорт громадянина України;

✅ Володіти банківською картою будь-якого українського банку, оформленою на ваше ім’я;

✅ Мати можливість зайти в інтернет і мобільний номер телефону.

онлайн кредит на карту евро гроши

Відсоткова ставка (в день)

Саме відсоткові ставки часто стають основним критерієм вибору кредитної компанії для клієнтів. Кожен зацікавлений в тому, щоб переплата була мінімальною.

У мікрофінансових установах відсотки нараховують не помісячно, як це відбувається в банку, а щодня, тому, якщо розглядати річну переплату, то вона буде значною не на користь МФО.

Однак максимальний термін кредитування обмежується найчастіше одним або двома місяцями, що дозволяє скоротити витрати на користування засобами.

У компанії не пропонують пільгових умов для нових позичальників – в який би раз ви не звернулися до сервісу, для вас буде діяти ставка в розмірі 2,5% (“Миттєва позика“) або 3,5% (“Дрібні покупки“).

євро гроші процентная ставка
“Миттєва позика”. Взявши 5000 грн на 20 днів, ви заплатите відсотків в день – 125 грн. Кінцева сума до сплати – 7500 грн.

євро гроші перший кредит
“Дрібні покупки”. Взявши 3000 грн на 10 днів, ви заплатите відсотків в день – 105 грн. Кінцева сума до сплати – 4050 грн.
Тип кредиту“Миттєва позика”“Дрібні покупки”
сума 💰від 3 000 до 10 000 грнвід 1 000 до 4 000 грн
термін ⏳15-30 днів7-15 днів
відсоток 📊2,5%3,5%

Як повернути кредит?

Існує кілька способів погашення кредиту. Ви можете обрати найбільш зручний для вас. Перелік варіантів повернення позики:

на сайті в особистому кабінеті клієнта, через який здійснюється переказ коштів з картки боржника в мікрофінансову компанію;

у терміналі ПриватБанку;

у касі будь-якого українського банку готовий

Головне – правильно вказати реквізити і свій ідентифікаційний номер.


ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«КРЕДИТНА УСТАНОВА» «ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА»
код ЕГРПОУ 40203427
Україна, 04071, місто Київ, вул. Нижній Вал 51
р/р UA303052990000026504046800354 в ПАТ КБ «Приватбанк»

Юридична адреса та реквізити компанії Євро гроші
evrogroshi повернути кредит

☝❗ При оплаті через термінал або касу банку враховуйте той факт, що гроші будуть зараховані на рахунок протягом 3-х банківських днів!

Наслідки просрочки по кредиту

Якщо клієнт не виплачує свій борг до останнього дня, обумовленого в угоді, відсоткова ставка за користування кредитом зростає. Крім того, слід бути готовими до дзвінків від працівників сервісу, які вимагатимуть погасити кредит. Також МФО залишає за собою право передачі боргу та право звернутися до суду.

Пролонгація

У сервісі Eurogroshi клієнтам намагаються піти на зустріч, пропонуючи відстрочити виплату платежу в тому випадку, якщо на даний момент сума є непосильною. Все, що потрібно для підключення послуги – оплата відсотків частини боргу, тобто ви повинні заплатити ті гроші, які нараховані за користування коштами.

Максимальний термін для відстрочки – 30 днів, але повторювати підключення можна стільки, скільки буде потрібно, тим більше що це абсолютно безкоштовно.

Вхід в особистий кабінет на сайті Eurogroshi

Вхід в особистий кабінет Єврогроші знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку “Увійти”, ви побачите поле для входу в особистий кабінет.

Логін – ваш номер телефону. Ввівши його, ви отримаєте на телефон код безпеки.

evrogroshi вхід

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Evrogroshi

Перед тим як офрмити позику, корисно буде дізнатись макимально багато інформації про сервіс. Кожна фінансова компанія має свої переваги і недоліки.

Кожен мікрофінансовий сервіс має свої особливості роботи, незважаючи на те, що всі вони надають аналогічні послуги, і працюють за схожим принципом.

👍 Переваги сервісу👎 Недоліки сервісу

➕ У сервісі працює гаряча лінія, де клієнтам завжди готові надати допомогу;

➕ Погасити кредит можна різними способами, для цього навіть не обов’язково виходити з дому;

➕ Не потрібно довідок і документів з місця працевлаштування – знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код;

➕ Дострокове погашення заборгованості заохочують в мікрофінансової організації;

➕ Щоб скористатися послугами компанії, не обов’язково бути працевлаштованим офіційно.
➖ Для боржників діють штрафні санкції, які здатні за нетривалий термін збільшити заборгованість в рази;

➖ Відсутність пільг для нових клієнтів – єдина процентна ставка;

➖ Відносно невелика максимальна сума кредиту;

➖ Порівняно високі відсоткові ставки за користування кредитними коштами.
євро гроші чому взяти кредит

Контакти компанії та служби підтримки

📍 Адреса головного фісу компанії:
Україна, місто Київ, вул. Нижній Вал 51

📞 Контакний телефон:
+38(044)-334-53-27

📩 Електронна пошта (e mail):
info@eurogroshi.com.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці офіційного сайту Evrogroshi – https://www.eurogroshi.com.ua/

Питання – відповіді про онлайн кредит від Eurogroshi

Які відсоткові ставки на кредити в Eurogroshi?

2,5% або 3,5%

Яку максимальну суму можна отримати?

10 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на кредит в Eurogroshi?

до 15 хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші? Скільки часу треба чекати?

Гроші надійдуть на карту, потрібно близько 15 хвилин.

Чи може отримати онлайн-кредит в Євро гроші неповнолітній?

Ні, кредити доступні особам від 18 років.

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту в Євро гроші?

Ні, не потрібно.

Чи можна взяти в декілька кредитів одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я отримати гроші, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту?

30 днів

Чи можна виплачувати кредит частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде, якщо я не погашу позику в Evrogroshi вчасно?

Ставка збільшиться

Відгуки про Євро Гроші

євро гроші відгуки

Компанія Єврогроші існує на українському ринку мікропозик від 2016 року. Послугами Євро гроші скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про фірму в мережі, написавши в пошуку “Євро гроші відгуки” для результатів українською мовою, або “Eurogroshi отзывы” для результатів російською мовою.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про Євро гроші.

4/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Леонід
    Написаний
    27.07.2022, 08:46
    Леонід

    Умови так собі. Коли я брав кредит, то не було акції 0,01% на перший кредит. Трохи переплатив, інші фірми з кращими умовами не одобрили заявку.