Євро Гроші

Євро Гроші - krediti24.com.ua

Загальний опис

Євро Гроші - krediti24.com.ua

Мікрофінансову організацію Eurogroshi можна назвати досить молодою. За невеликий термін своєї роботи, компанія встигла завоювати репутацію надійної організації, так само позитивні відгуки людей про роботу сервісу. Для того щоб отримати кредит на картку, досить просто зайти на офіційний сайт – вам не доведеться їхати до відділення мікрокредітной фірми. За час існування на ринку, сервіс не раз вдосконалював принципи своєї роботи, аналізуючи загальну ситуацію і переваги клієнтів. Зараз багато компаній пропонують кредит онлайн, тому необхідно весь час спостерігати за тенденціями ринку.

Загальні умови кредитування

Що стосується вимог до позичальників сервісу Eurogroshi, то їх можна назвати цілком лояльними. Для того щоб скористатися послугами компанії ви повині відповідати настпуним вимогам:

 • Перебувати у віці від 18 до 65 років;
 • Постійно проживати в Україні, мати українську реєстрацію;
 • Мати ідентифікаційний номер;
 • Мати паспорт громадянина України;
 • Володіти банківською картою будь-якого українського банку, оформленої на ваше ім'я;
 • Мати можливість зайти в інтернет і мобільний номер телефону.

Євро Гроші - krediti24.com.ua

Відсоткова ставка

Саме відсоткові ставки часто стають основним критерієм вибору кредитної компанії для клієнтів, кожен зацікавлений в тому, щоб переплата була мінімальною. У мікрофінансових установах відсотки нараховують не помісячно, як це відбувається в банку, а щодня, тому, якщо розглядати річну переплату, то вона буде значною не на користь МФО. Однак максимальний термін кредитування обмежується найчастіше одним або двома місяцями, що дозволяє скоротити витрати на користування засобами.

У компанії Eurogroshi не пропонують пільгових умов для нових позичальників – в який би раз ви не звернулися до сервісу, для вас буде діяти ставка в розмірі 1.9%. Тобто тут пропонують взяти кредит під 711% в рік. Якщо клієнт займає 1000 гривень на десять днів, то за користування коштами він заплатить зверху 190 гривень за місяць.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Eurogroshi

Кожен мікрофінансовий сервіс має свої особливості роботи, незважаючи на те, що всі вони надають аналогічні послуги, і працюють за принципом однієї системи. Якщо розглядати кредит від Eurogroshi, то він має ряд переваг, якими завжди може скористатися клієнт:

 • Сервіс видає позики з 18-річного віку;
 • У сервісі працює гаряча лінія, де клієнтам завжди готові надати посильну допомогу;
 • Погасити кредит можна різними способами, для цього навіть не обов'язково виходити з дому;
 • Ніяких додаткових довідок і документів з місця працевлаштування – знадобиться лише паспорт та код;
 • Дострокове погашення заборгованості заохочують в мікрофінансової організації;
 • Щоб скористатися послугами Eurogroshi, вам не знадобиться офіційна робота.

Перед тим, як робити остаточний вибір на користь Eurogroshi, варто ознайомитися і з недоілками в роботі сервісу:

 • Для боржників діють штрафні санкції, які здатні за нетривалий термін збільшити заборгованість в рази;
 • Відсутність пільг для нових клієнтів – єдина процентна ставка;
 • Перший кредит не може бути більше, ніж півтори тисячі гривень.

Процес оформлення кредиту

Отримати позику на банківську карту дуже легко, ця процедура набагато простіша, ніж при оформленні кредиту в банку. Звичайно, ще не кожен освоїв принцип отримання грошей в борг через інтернет, тому пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією реєстрації та заповнення заявки на отримання онлайн кредиту.

Євро Гроші - krediti24.com.ua

Покрокове керівництво по отриманню кредиту онлайн

На головній сторінці сайту компанії ви побачите кредитний калькулятор, на якому потрібно індикаторами вказати, скільки грошей ви хочете взяти, і на який термін. Після цього тисніть кнопку «Отримати кредит».

Якщо ви вперше звертаєтеся до фірми Eurogroshi, необхідно пройти реєстрацію. Після цього у вас з'явиться свій особистий кабінет. Вкажіть свої контакти, придумайте пароль для входу в кабінет.

Ви отримаєте повідомлення від співробітників Eurogroshi, яке містить код. Його потрібно внести в спеціальне поле у формі, яка відкриється автоматично після натискання кнопки «Далі».

Заявка на отримання позики складається з декількох анкет. Перша стосується персональних даних громадянина, і включає в себе деяку особисту інформацію.

Вкажіть адресу свого проживання, а якщо він відрізняється від адреси, за якою ви прописані, то доведеться вказати обидва. Тут знадобиться ввести телефони вашого знайомих або родичів. З цими особами може зв'язатися представник Eurogroshi.

Незважаючи на те, що ви можете працювати неофіційно, знадобиться вказати наступну інформацію: назва компанії, телефон, а також ваша посада, відомості про освіту та додаткові джерела доходу, і звичайно, розмір місячного прибутку.

У новому вікні ще раз ви зможете перевірити суму, яку ви хочете взяти в борг, і термін, але тепер на калькуляторі вже з'явиться інформація про розмір переплати, про відсотки. Ви можете замінити суму або термін тут.

Для оформлення кредиту в Eurogroshi, знадобиться прив'язати свою картку банку. Після натискання кнопки «Прив'язати карту», ​​вам буде потрібно ввести всі дані цієї карти. Після того, як на балансі буде знята невелика сума, потрібно вказати точний розмір суми.

Прикріпіть свої сканкопіі документів, які можна попередньо зробити і завантажити в комп'ютер. Сфотографуйте свій паспорт – першу, другу сторінку, сторінка прописки та ідентифікаційний номер.

Уважно вивчіть кредитну угоду, яке відкриється в окремому вікні. Це важливо, щоб розуміти всі аспекти співпраці. Якщо все, що тут написано, вас влаштовує, натискайте «Підписати».

На мобільний прийде ще одна СМС, код з якої потрібно буде вказати в полі, в якості вашої електронного підпису, після чого знадобиться трохи почекати рішення сервісу.

Що робити, якщо заявку не схвалили?

Незважаючи на високий відсоток видачі кредитів в мікрофінансових компаніях, адже в них набагато частіше дають позитивну відповідь претендентам, ніж в банках. Відмови теж зустрічаються. Причому винна в більшості випадків неуважність або необізнаність клієнта. Чому організація Eurogroshi може не видати позику?

 • Справа може в банківській карті і її балансі – якщо термін дії закінчився або на рахунку недостатньо коштів, щоб пройти верифікацію, кредити в МФО вам не видадуть. Перш, ніж приступати до заповнення заявки, перевірте свою карту;
 • Прострочення в Eurogroshi- це привід для відмови. Навіть якщо ви хочете оформити повторний кредит занадто швидко після того, як розрахувалися з минулим, вам все одно можуть відмовити. Перевірте, чи не залишилося у вас прострочення за попереднім позикою;
 • Неуважне заповнення анкети – прямий шлях до отримання відмови. Перевіряйте правильність зазначеної інформації, що не допущена чи помилка перш, ніж натискати кнопку «Далі».

Промокод та як ним користуватись

Отримати код на знижку в компанії Eurogroshi може кожен клієнт, незалежно від того, скільки разів він звертався за кредитом. Промокод дає можливість скористатися зниженою ставкою при оформленні позики, його потрібно вказувати в спеціальному полі, вже на завершальному етапі заповнення заявки онлайн. Він являє собою комбінацію з цифр або букв. Знайти такий код можна в розсилці новин від компанії, на сайтах, які пропонують різні інтернет купони, іноді його пропонують клієнтам, які своєчасно погашають заборгованість.

Як повернути кредит?


Для погашення кредиту існує кілька способів. Ви можете обрати найбільш зручний для вас. Перелік варіантів повернення позики:

 • Особистий кабінет клієнт, через який здійснюється переказ коштів з картки боржника в мікрофінансову компанію;
 • Будь-який український банк готовий здійснити переказ грошових коштів, головне правильно вказати реквізити і свій ідентифікаційний номер.

Наслідки просрочки по кредиту

Якщо клієнт не виплачує свій борг до останнього дня, обумовленого в угоді, з 12 ранку наступного дня його процентна ставка зростає до 5%, тобто практично в три рази. Крім того, слід бути готовими до постійних дзвінків від працівників сервісу, які вимагатимуть погасити кредит негайно. Практично всі підприємства аналоги маю право на передачу вашого боргу колекторській конторі, так само вони можуть звернутися до суду. Після певного періоду.

Пролонгація


У сервісі Eurogroshi клієнтам намагаються піти на зустріч, пропонуючи відстрочити виплату платежу в тому випадку, якщо на даний момент сума є непосильною. Все що потрібно для підключення послуги – оплата відсотків частини боргу, тобто ви повинні заплатити ті гроші, які нараховані за користування коштами. Максимальний термін для відстрочки – тридцять днів, але повторювати підключення можна стільки, скільки буде потрібно, тим більше що це абсолютно безкоштовно.

Контакти компанії та служби підтримки

Адреса головного фісу компанії:
Україна, місто Київ, вул. Нижній Вал 51

Контакний телефон:
+38(044)-334-53-27

Контакна електронна пошта:
info@eurogroshi.com.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту Eurogroshi