Кредит від Качай Гроші

Dla zadluzonych Так
Розмір позики 500 - 10 000
Наша оцінка 4,40
Довідка про доходи Ні
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 65 років
Відсоткова ставка 1,90
Перший кредит під 0,01% Так
Термін кредиту 5 - 30 днів
Макс. наступний кредит 500-15000 грн
Перший кредит 500 - 10 000
кредит від Качай Гроші

Хто може отримати онлайн кредит в Качай гроші?

Взяти мікропозику в компанії Качай Гроші може практично кожен громадянин України, якому виповнилось 18 років, незалежно від населеного пункту, місця працевлаштування, місячного доходу чи інших факторів.

Вимоги до споживачів послуг Качай Гроші:

✅ вік від 18 років;

✅ паспорт громадянина України, код ІПН;

✅ наявність банківської картки (немає значення, від якого саме з українських банків);

✅ наявність мобільного телефонного номеру та електронної пошти.

Які умови пропонує компанія Качай Гроші

При оформленні першої позики, Ви можете отримати суму від 500 до 5 000 грн. Для нових користувачів щоденна відсоткова ставка складатиме всього лише 0,01%, тож переплата за кредит фактично відсутня.

При наступному зверненні розмір позики коливатиметься від 500 до 15 000 грн, а відсоткова ставка зростає до 1,3% за кожен день користування кредитними коштами.

Починаючи з третього звернення (та при усіх наступних) сума Вашого кредиту складатиме від 500 до 15 000 грн під 1,9-2% щодня.

Відсоткова ставка значною мірою залежить суми позики та бажаного терміну. Чим меншу суму Ви позичаєте, тим більший відсоток заплатите. 

Термін кредитування досить вигідний – від 5 до 30 календарних днів.

Як отримати кредит: покрокова інструкція

Щоб взяти Вашу першу позику в компанії Качай Гроші, слід  дотримуватись наступних вказівок.

перша позика в Качай Гроші

 1. Oберіть суму та термін кредитування. 📅

  На офіційному сайті компанії оберіть суму та термін кредитування. Онлайн-калькулятор розрахує усе за Вас, автоматично визначивши розмір кінцевої суми до сплати (з враховуванням відсоткової ставки).

 2. Пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті. 📝

  Щоб це зробити, варто просто внести всю необхідну інформацію про себе у вказаних місцях анкети. Важливо: подавати слід лише достовірні дані про себе, інакше Вам відмовлять в отриманні позики. Система проводить верифікацію всіх персональних даних з метою убезпечення від будь-яких шахрайських дій та використання даних споживачів з іншою метою.

 3. Верифікуйте карту 💳

  Після схвалення Вашого запиту необхідно вказати номер картки, на яку буде зараховано кошти. Під час того, як картка проходитиме верифікацію, з неї буде списана сума в розмірі до 5 грн (тож важливо мати на балансі ці кошти). Цю суму необхідно буде вказати абсолютно точно в особистому

 4. Підпишіть договір 🧾

  Після проходження всіх етапів увійдіть до своєї електронної пошти: Вам буде відправлено електронний договір на отримання кредиту. Ознайомтесь із ним та (якщо Вас влаштовують всі пункти, вказані в договорі) підпишіть.


Коли всі попередні етапи успішно пройдено, гроші будуть зачислені на вказану Вами банківську картку протягом 30 хвилин, а загалом увесь процес отримання позики (реєстрація на сайті, заповнення анкети, розгляд заявки) триває не більше, ніж 1 годину.

Як погасити кредит в Качай Гроші

Оберіть спосіб погашення кредитної заборгованості:

✅ термінали самообслуговування

Якщо Ви хочете сплатити позику в терміналах самообслуговування (ПриватБанк, IBox), оберіть опцію «Послуги», в пошуку введіть «Качай Гроші», вкажіть номер договору/ власний код платника податків та суму, після чого внесіть оплату

✅ особистий кабінет

Якщо оплату буде здійснено в особистому кабінеті на сайті, то для цього потрібно увійти в нього, обрати суму до сплати та здійснити платіж.

✅ переказ в банку.

При бажанні сплатити позику в банку, Ви можете скористатись відділенням будь-якого з банків України. Щоб провести банківський платіж, необхідно вказати реквизіти компанії (їх Ви завжди знайдете на офіційному сайті) та власні дані (прізвище, ініціали, ІПН).

Також існує можливість часткового погашення Вашої позики, яку можна здійснити тими самими способами, що й при повному погашенні.

Пролонгація заборгованості

Існують форс-мажорні ситуації, коли клієнт не може сплатити кредитну заборгованість в установлений умовами договору термін. У таких випадках для кожного користувача передбачена послуга пролонгації. Просто оберіть термін, на який бажаєте пролонгувати кредит, та сплатіть нараховані відсотки за час користування коштами. 

Скористатись послугою пролонгації можна через особистий кабінет.

Продовжуйте користування кредитом на зручний для Вас термін і, таким чином, покращуйте свою кредитну історію, економте власні кошти та дотримуйтесь умов підписаного Вами договору.

Переваги та недоліки компанії Качай гроші

👍 Можна достроково сплатити позику, або пролонгувати її без сплати комісійних відсотків.

👍 Отримати кредит в Качай Гроші легко та швидко: заявку розглядають переважно до 20 хвилин, гроші Ви отримуєте на банківську картку, а онлайн-сервіс працює цілодобово.

👍 Не потрібно жодних доказів платоспроможності (довіка про доходи, підтвердження з місця роботи, застава чи поручителі).

👍 Отримати кредит може кожен: не працюючий, студент, пенсіонер, офіційно не працевлаштований, чи той, хто перебуває в декреті.

👍 Низька ставка при першому звертанні до компанії.

👍 Наявність вигідної програми лояльності.

👎 Висока ставка при наступних зверненнях.

👎 Високі штрафи, якщо не дотримуватись умов договору.

Часті запитання

 • Погана кредитна історія. Чи можу оформити кредит?
 • Так, це можливо. Кредитна історія майже не має впливу на схвалення Вашої заявки на кредит. Окрім того, Ви навіть матимете змогу виправити кредитну історію, користуючись послугами компанії на регулярній основі.

 • Чи можна сплатити весь кредит достроково?
 • Ви маєте можливість дострокового погашення кредитної заборгованості абсолютно без жодних комісій.

 • Чи можна не платити кредит взагалі?
 • Радимо дотримуватись умов, передбачених у договорі, та своєчасно сплачувати тіло кредиту й нараховані відсотки. В іншому випадку, на Вас як клієнта буде подано позов до суду з правом стягнення боргових коштів та штрафу за несвоєчасну сплату кредиту. До того ж право стягнення заборгованості буде передано до колекторської агенції (згідно умов договору). Для того, щоб не вийти на протермінування, варто скористатись послугою пролонгації кредиту. Таким чином, Ви збережете позитивну кредитну історію і не матимете неприємностей з пенею та штрафами.

 • Чи є програма лояльності?
 • Залежно від того, скільки разів Ви звертались до компанії, Вам може бути присвоєно категорію VIP-користувача, а відсоткову ставку для подальшого користування кредитом буде суттєво знижено (до 20% для постійних клієнтів).

  Відгуки про компанію Качай гроші

  Залишайте власні відгуки про обслуговування в даній фінансовій компанії. Окрім цього, перш ніж підписувати кредитний договір, радимо уважно ознайомитись із усіма його пунктами, а також взяти до уваги відгуки інших користувачів про послуги даної МФО.

  Качай Гроші – це МФО, що дає можливість отримати онлайн-кредит всього за декілька хвилин, навіть не виходячи з дому. Платформа онлайн-сервісу працює винятково онлайн та без жодних перерв чи вихідних. Тож, якщо Вам терміново знадобилися кошти – звертайтесь за позикою в Качай Гроші, адже це швидко, зручно та максимально вигідно.

  5/5 - (1 vote)
  Коментарі (1)
  Залишити коментар

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Інна
   Написаний
   28.06.2022, 15:23
   Інна

   Дуже зручно, що можна швидко оформити невеликий кредит без довгих очікувань. У МФО Качай Гроші я брала 1000 грн, не вистачало на велику покупку. Віддала за 7 днів, переплата була невеликою, якщо порівнювати з умовами інших МФО.

  Умови кредитування Качай Гроші