Кредит від MisterCash [МістерКеш]

Пропозиція неактивна

Розмір позики 100 - 8 000
Dla zadluzonych Так
Наша оцінка 4,30
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Час виплати 15 хвилин год
Відсоткова ставка 1,99
Вік позичальника 18 - 70 років
Макс. наступний кредит 100-20000 грн
Перший кредит 100 - 8 000
Термін кредиту 5 - 30 днів
Перший кредит під 0,01% Так
Метод виплати на карту
кредит містер кеш

MisterCash була створена кілька років тому як мікрофінансова організація. Вона має відповідну ліцензію ФК №1251, видану 19.09.2019 р. Компанія пропонує вигідні умови щодо короткострокових позик. Зокрема нові клієнти можуть оформити від 100 до 8000 грн, при повторному зверненні МФО MisterCash видає до 20000 грн. Водночас термін кредитування для всіх клієнтів однаковий і становить від 7 до 30 днів з можливістю пролонгації. Як працює мікрофінансова організація МістерКеш?

Хто може отримати позику у МФО MisterCash та які потрібні документи

Згідно з відгуками про МФО МістерКеш, тут практично немає обмежень на отримання позик, тому що рішення приймає не людина, а автоматичний скоринг. Ця програма автоматично оцінює всі можливості клієнта та видає рішення у найкоротші терміни — гроші можна отримати вже через 15 хвилин. Найважливіше — правильно підготуватися до оформлення заявки та відповідати заданим вимогам:

 • Майбутній клієнт повинен мати паспорт громадянина України, не важливо нового чи старого зразка.
 • Позики видаються фізичним особам віком не молодше за 18 і не більше за 60 років.
 • Перед оформленням заявки підготуйте ІПН, банківську картку, куди будуть перераховані гроші, мобільний телефон.

Зазначимо, що надання копій документів у МФО MisterCash, як це робиться у багатьох інших фінансових компаніях, тут не потрібне. Однак будьте готові до того, що якщо рішення щодо скорингу буде суперечливим, менеджери організації можуть зв’язатися з вами та попросити відповісти на кілька додаткових питань.

Послідовність оформлення позики у MisterCash

Щоби розпочати співпрацю з МФО МістерКеш, потрібно спочатку зайти на сайт та зареєструватися. При реєстрації достатньо заповнити лише кілька рядків — мобільний телефон, зручний пароль. Для підтвердження згоди на реєстрацію на мобільний телефон прийде SMS-код, який дозволить вас ідентифікувати. Тепер можна переходити до заповнення анкети:

 • Спочатку заповніть паспортні дані: номер, серію, ким видано. Вкажіть повні ім’я, прізвище, по батькові, вік.
 • Вкажіть контактні дані роботодавця, родичів або близьких знайомих. Достатньо вказати номер телефону та прізвище, ім’я, по батькові.
 • Введіть рівень доходу — фактичного та офіційного. Відгуки про мікрофінансову організацію МістерКеш говорять про те, що дані ніхто не перевіряє, вони потрібні для роботи скорингу.

Після цього потрібно вказати адресу проживання повністю — місто, будинок, квартиру. Далі сервіс запропонує пройти верифікацію банківської картки. Тобто потрібно підтвердити, що картка дійсно належить вам та діє. Верифікація у будь-якому МФО, MisterCash, зокрема проводиться за ідентичною системою та не займає більше ніж 5 хвилин:

 • Спочатку вкажіть платіжні дані: номер картки, термін дії та секретний код на звороті.
 • Після цього на рахунку блокується певна кількість коштів. Зазвичай, це невелика сума — від 1 до 6 грн.
 • Отримавши SMS-повідомлення, введіть заблоковану суму у відповідному полі.

Якщо верифікація пройде успішно, можна відправляти анкету на розгляд. Гроші, на які було накладено блокування, будуть доступні вже через 3-5 хвилин.

З якою відсотковою ставкою можна взяти кредит у МФО MisterCash

МФО МістерКеш пропонує першу позику оформити за ставкою 0,01% до 30 днів. Другий кредит надається з відсотковою ставкою 1,99%, на такий самий термін. Проте слід пам’ятати, що у разі порушення умов договору організація не збільшує відсоток за кожен день використання грошей, а нараховує великий одноразовий штраф у розмірі 50% від усієї суми кредиту разом з нарахованими відсотками. Також мікрофінансова організація MisterCash має право передавати дані щодо кредиту третім особам, а це означає, що у разі порушення договору є ризик роботи з колекторами. Крім того, МістерКеш також активно подає до суду на неплатників боргів.

містеркеш калькулятор

Переплати та акції у МФО MisterCash

За умови дотримання всіх умов кредитора, переплата за першою позикою мінімальна, ставка практично не відчувається. Однак при повторному зверненні потрібно заздалегідь розрахувати переплату, оскільки ставка становить 1,99%. Наприклад, якщо ви займаєте 3000 грн, тоді через 10 днів доведеться повернути 3495 грн. Якщо оформити 7000 грн, то переплатити доведеться 1155 грн. Точну суму можна дізнатись онлайн через калькулятор на сервісі.

З МФО МістерКеш можна заощадити, тому що тут періодично діють різні акції. Однією з останніх є зниження відсоткової ставки при зверненні втретє та наступні рази. У такому разі компанія пропонує позики під 1,65% на день. Також іноді адміністрація надсилає унікальні промокоди своїм клієнтам, вони допоможуть заощадити на загальних відсоткових ставках від 10%.

МФО MisterCash: погашаємо кредит

Погашення позики здійснюється декількома способами. Найзручніший — це оплата за допомогою банківської картки, на яку оформляється кредит через Особистий кабінет. Також МФО MisterCash приймає оплату з інших банківських карток, щоправда, процедура перерахування буде трохи складнішою, оскільки потрібно ввести дані картки — номер, дата випуску та секретний код. Перерахуємо інші можливості транзакції:

 • Через онлайн-сервіси та платіжні термінали, такі як Погашай, EasyPay, IBox. Оплата здійснюється через налаштування: знайдіть значок МФО MisterCash, оберіть “Погасити”, введіть номер кредитного договору та вставте гроші у купюроприймач.
 • Найрідкісніший спосіб погашення через банк. Щоби сплатити заборгованість у цьому разі, спочатку потрібно запросити реквізити в Особистому кабінеті, записати або роздрукувати. Потім відвідати відділення будь-якої фінансової установи. Зауважте, що кошти, перераховані через банк стандартним способом, можуть зараховуватися протягом 1-3 робочих днів. Тому потрібно сплачувати заздалегідь, щоб унеможливити прострочення.

Погашаємо позику МФО MisterCash достроково

Мікрофінансова організація МістерКеш пропонує погасити кредит достроково. Для цього потрібно:

 • З’ясувати, яка сума потрібна для сплати. Для цього зайдіть до Особистого кабінету на сервісі MisterCash і зверніться до служби підтримки, вона працює цілодобово, або зателефонуйте до МФО з проханням перерахувати кредит через дострокове погашення.
 • Фахівці за хвилину розраховують суму відповідно до фактичного використання коштів. Тобто МФО МістерКеш нараховує відсотки лише за ту кількість днів, скільки клієнт користувався грошима.
 • Виберіть відповідний спосіб оплати та робіть її. Як тільки платіж пройде, потрібно зв’язатися з банком та дізнатися чи прийшли кошти.

Переваги МФО MisterCash

Мікрофінансова організація MisterCash вважається досить конкурентною установою.

 • Позики надаються у максимально короткі терміни.
 • Для оформлення кредиту не потрібно особистої присутності позичальника.
 • Компанія надає велику суму позики — до 20000 грн.
 • Всі питання можна вирішити у будь-який час у консультантів.
 • Отримати гроші зможе практично кожен, головне підготувати всі документи та уважно поставитися до заповнення анкети.
містеркеш переваги

Підвищуємо довіру МФО MisterCash

Щоби підвищити довіру в МФО MisterCash, якщо ви берете позику, розраховуйте на те, що повернете її у визначений термін, оскільки затримка оплати повністю унеможливлює повторне надання кредиту. Відмовити за кредитом також можуть у разі, коли:

 • Допущено в анкеті якихось випадкових помилок або не вказано розмір власного доходу.
 • Бажана суму позики більша за ваш щомісячний дохід.
 • Телефони, зазначені у графі “Контакти”, — це випадкові люди.

Крім того, мікрофінансова організація MisterCash лояльно відноситься до тих, хто повторно звертається за позикою. Таким клієнтам вона надає можливість участі у різних акціях та пропонує унікальні знижені відсоткові ставки та знижки на загальну суму кредиту.

Якщо виникла ситуація, коли своєчасна сплата позики неможлива, оформіть пролонгацію. Ця послуга безкоштовно надається без комісії та додаткових виплат. Оформити пролонгацію можна будь-яку кількість разів, єдина вимога — сплата за всю кількість днів користування позикою. Пролонгація не позначиться на репутації клієнта.

МФО MisterCash: можливості особистого кабінету

Через Особистий кабінет сервісу МФО МістерКеш можна повноцінно управляти власним кредитом, отримувати виписки, стежити за графіком платежів у разі оформлення пролонгації. У особисті повідомлення приходять інформація про роботу компанії, акції, індивідуальні промокоди на знижки. Через Особистий кабінет легко зв’язатися з консультантами та оперативно з’ясувати моменти, які вас цікавлять.

містеркеш особистий кабінет

Контакти МістерКеш

Щоби зв’язатись з адміністрацією МФО, можна зателефонувати на телефон гарячої лінії 0 800 750 584 або звернутися до відділення — місто Київ, вул. Михайла Максимовича, будинок 8. Компанія зареєстрована як ТОВ “Еквіфін Україна”. Також консультанти готові відповісти на всі запитання електронною поштою help@mistercash.ua. Як показують відгуки про мікрофінансову організацію MisterCash, вони активно працюють зі справжніми та потенційними позичальниками у соціальних мережах — є група на Facebook.

Відгуки про компанію MisterCash

Відгуки про МФО MisterCash досить позитивні, зазвичай їх залишають клієнти, які вже брали мікрокредити та своєчасно сплачували їх.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Олена
  Написаний
  15.06.2022, 09:25
  Олена

  Оформила мікрокредит на суму 3000 грн, віддала через 15 днів. Відсотки нараховують точно як за договором. Жодних прихованих комісій та додаткових відсотків в організації немає.