Кредит від Credit365 [Кредит365]

кредит365 відгуки

Кредит365 – про компанію 🔍

Сервіс кредитів Credit365 почав своє існування ще в 2013 році і пропонує оформити кредит онлайн на банківську картку без поручителів і довідки про доходи.

кредит 365 переваги
віквід 18 до 75 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика500 – 5 000 грн
максимальна сума позики
(для постійних клієнтів)
до 20 000 грн
термін кредиту7-30 днів
відсоткова ставка1-2%

Як оформити кредит онлайн в Credit365?💰

Онлайн кредитування на нашому ринку працює досить довгий період, але багатьом все ще складно уявити, як можна отримати гроші, не виходячи з дому. Тому люди все ще йдуть в банк, і оформляють кредит, збираючи довідки і стоячи в довгих чергах, а рішення іноді доводиться чекати не один день.

Мікрофінансоі організації готові надати вам фінансову допомогу в терміновому порядку, достатньо заповнити заявку, почекати на рішення і гроші будуть у вас на картці за декілька хвилин.

оформити кредит 365

Покрокова інструкція

👉 Перший крок – необхідно на кредитному калькуляторі вибрати суму позики, а також термін кредитування.

Уважно дивіться, як буде змінюватися розмір процентної ставки при переміщенні повзунків калькулятора, коли ви виберете відповідні умови, натисніть кнопку «Оформити кредит».

кредит365 кредитний калькулятор

👉 Система переведе вас на реєстраційну форму, де необхідно вказати детальну інформацію про себе.

Після заповнення кожної частини анкети треба натискати кнопку «Далі», і перед вами буде відкриватися новий блок.

👉 У першому блоці вказуються основні відомості: електронна пошта, мобільний номер телефону, пароль тощо. Клієнт повинен поставити галочку, якщо він приймає умови договору і дозволяє використання своїх персональних даних;

👉 Другий блок – це поле підтвердження номера телефону, який ви вказали. СМС з підтвердженням з кодом прийде протягом декількох секунд, його необхідно ввести в окремий рядок, аналогічно підтверджується і електронна пошта;

👉 Третій блок призначений для введення особистих і паспортних даних, ідентифікаційного номера, та іншої інформації;

👉І четвертий блок, тут користувач повинен вказати адресу свого фактичного проживання;

👉 На наступному етапі вносимо номер банківської карти, на яку ви хочете отримати кредит від компанії Credit365. Перед тим, як оформити кредит в Credit365 уважно перевірте, чи не закінчився термін дії картки;

👉 Система переведе вас на файл, в якому вказані умови угоди з Credit365. Обов’язково ознайомтеся з усією інформацією, щоб не зіткнутися з несподіванками потім. Якщо вас все влаштовує – натискаєте кнопку «Прийняти умови договору»;

👉 На номер мобільного телефону буде відправлений код, який слід ввести в спеціальне поле, відразу після цього заявка відправитися на розгляд в систему.

Чому заявка не схвалена?

Іноді і в мікрофінансових компаніях можна отримати відмову по кредиту, причому дізнатися причину відмови часто неможливо. Клієнт звертається вперше за кредитом, ніколи не мав ніяких боргів, і, тим не менш, не може отримати позику. Нижче описані найбільш ймовірні причини, по яким відмовляють у видачі позики.

❌ В процесі заповнення анкети ви допустили помилку. Можливо, десь пропущена буква, цифра, поставлений зайвий пробіл. Рішення приймає не людина, а система, яка будь-яку неточність сприймає, як спробу вказати неправдиву інформацію;

❌ Ви помилилися при заповненні поля «Номер банківської карти». В системі Credit365 немає обов’язкової верифікації карти, тому ви можете не відразу помітити помилку, що стане причиною для відмови від видачі коштів. також ще раз перевірте, чи не закінчився термін дії картки;

❌ Якщо у вас було раніше прострочення по кредиту, в системі Credit365 отримати позику вам навряд чи вдасться;

❌ Можливо, ви оформляли повторний кредит практично відразу після того, як розрахувалися з попереднім. На оновлення даних в системі потрібен певний час, тому навіть якщо ви вже внесли гроші, могло пройти занадто мало часу, щоб інформація була відображена.

Можна зв’язатися з кредитним бюро, і з’ясувати обставини ситуації, або просто трохи почекати і оформити заявку ще раз.

Промокод та як ним користукватись

У компанії Credit365 велику увагу приділяють залученню і утриманню клієнтів за допомогою різних маркетингових ходів. В першу чергу, це різні акції. Наприклад, це акції для нових клієнтів, які дозволяють отримати знижку на отримання позики, різні розіграші призів, приурочені до свят, і багато інших.

У Credit365 діє бонусна програма, яка дозволяє клієнтам отримувати привілеї за запрошення друзів, за кожен відгук в соціальній мережі, і просто за те, що ви вчасно розрахуєтеся зі своїм боргом.

кредит 365 знижки

Отримати промокод можна на різних сайтах, які пропонують купони і знижки, а також в електронному листі від компанії. Слідкуйте за новинами Credit365, тут регулярно з’являються цікаві пропозиції для клієнтів.

Умови кредитування

Незважаючи на те, що отримати мікропозику набагато простіше, ніж оформити кредит в банку, все одно існують вимоги, обов’язкові для кожного, хто хоче скористатися фінансовими послугами від Credit365.

Вимоги до потенційних позичальників:

✅ Необхідно бути громадянином України;

✅ Мати ідентифікаційний номер та посвідчення особи громадянина України;

✅ Вік позичальника не може бути менше 18 років, і перевищувати 75 років;

✅ Необхідно мати діючий номер мобільного телефону, доступ до інтернету, а також банківську картку, яка належить позичальнику.

кредит 365 вимоги

Відсоткова ставка

Як в банках, так і в мікрофінансових установах для всіх позичальників діють певні відсоткові ставки за користування кредитом.

На сьогодні діє 50% знижка на оформлення позики і ставка з урахуванням знижки становить 1%. Стандартна відсоткова ставка за користування кредитом становить 2% в день.

Прорахувати суму кредиту та сумум до повернення, можна легко та доступно на кредитному калькуляторі.

За допомогою повзунків, ви можете регулювати тривалість терміну кредитування, а також суму позики. Внизу вказано, скільки грошей потрібно повернути, і коли настане крайня дата для погашення заборгованості.

Приклад розрахунку процентної ставки: максимальна сума кредиту – 20 000 грн; максимальний строк кредиту – 30 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 26 000 грн. 👇

кредит 365 ставка

Як повернути кредит?

Плануйте заздалегіть дату повернення коштів по кредиту, аби уникнути просрочки і як результат штрафних санцій.

У компанії Credit365 подбали про те, щоб створити максимально комфортні умови для погашення заборгованості, кожен клієнт знайде для себе відповідний спосіб розрахуватися.

Ви можете вибрати один з найзручніших способів:

✔ Погасити кредит, не виходячи з дому, можна через свій особистий кабінет, використовуючи банківську картку;

✔ Ви також можете скористатися послугами інтернет-банкінгу, якщо вважаєте такий спосіб більш зручним;

✔ Оплата заборгованості може здійснюватися готівкою у відділенні будь-якого банку України, головне правильно вказати реквізити компанії Credit365;

кредит365 реквізити
Джерело: https://credit365.ua/uk

✔ Практично у всіх терміналах самообслуговування є поле для оплати кредиту у Credit365, натиснувши на яке, згідно з інструкціями, ви зможете легко і швидко погасити свою позику, проте збережіть чек допоки вам не підтвердять оплату;

✔ Оплата через спеціальний додаток Credit365 для смартфонів, з його допомогою можна легко погасити борг;

✔ Можливо, ви користуєтеся сервісом EasyPay, тоді вам буде зручно розрахуватися з компанією через цей сервіс.

Отож, представлено декілька способів погашення заборгованості, кожен клієнт має можливість вчасно оплатити кредит будь-яким зручним способом. Якщо ж виникають питання в процесі оплати, ви завжди можете зателефонувати на гарячу лінію.

як оплатити кредит онлайн

Наслідки просрочки по кредиту

Якщо ви не можете оплатити кредит в зазначений термін, зв’яжіться з консультантом компанії і вам нададуть консультацію з приводу вашої ситуації.

Несвоєчасна виплата призведе до псування кредитної історії, нарахування штрафу, а також ви втратите бонуси, які могли б використовувати при наступній позиці.

У компанії існують правила, згідно з якими, з першого дня прострочення буде виконаний перерахунок процентної ставки.

Пролонгація

Якщо ви бачите, що не встигаєте розрахуватися по позиці у Credit365 вчасно, краще оформити пролонгацію. Реструктуризація боргу буде коштувати невеликих грошей, в порівнянні з пенею, яка нараховується за прострочені платежі. Credit365 пропонує відстрочити виплату коштів за умови, що ви заплатите всю суму відсоткових нарахувань по кредиту.

Вхід в особистий кабінет Credit365?

В особистому кабінеті ви зможете:

✔ контролювати свію поточну позику,

✔ оформити новий кредит,

✔ оформити пролонгацію,

✔ оплатити борг за кредитом.

Вхід в особистий кабінет знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку “Увійти”, ви побачите поле для входу в особистий кабінет.

кредит365 вхід особистий кабінет

Логін – ваш номер телефону.

Якщо ви новий клієнт, вам треба пройти реєстрацію.

кредит365 реєстрація

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Credit365

👍 Переваги сервісу:👎 Недоліки сервісу:
➕ Знижки для нових і постійних клієнтів;

➕ Дуже гнучка система нарахування процентної ставки, в залежності від терміну кредитування;

➕ Ви можете оформити позику в Credit365 навіть якщо у вас є вже кредит в іншій організації, але ви його регулярно і вчасно виплачуєте;

➕ Компанія активно проводить різні розіграші та акції, нараховує бонуси для постійних клієнтів;

➕ Пролонгація позики здійснюється без додаткових нарахувань;

➕ Високий рівень захисту каналів передачі даних і системи в принципі гарантує безпеку ваших персональних даних;

➕ Ви можете погасити кредит раніше зазначеного в договорі терміну, і за це не доведеться виплачувати додаткову комісію;

➕ Гаряча лінія компанії працює щодня з 8:00 до 21:00

➕ Для того щоб оформити позику вам не знадобиться шукати поручителя або вносити заставу.
➖ Погана кредитна історія – привід для відмови у видачі грошей;

➖ Відносно невелика сума першої позики – до 5 000 грн.
кредит365 переваги

Контакти компанії та служби підтримки

📍 Адреса головного офісу:
вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001

📞 Номер телефону гарячої лінії:
0 (800) 210-365 (дзвінок безкоштовний)

📩 Електронна пошта: info@credit365.ua

⌚ Графік роботи: 08:00 до 00:00 (щодня, без вихідних)

Також ви можете залишіти заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці офіційного сайту Credit365 – https://credit365.ua/

Питання – відповіді про онлайн кредит в Crediton

Яка відсоткова ставка на кредити?

1% – 2%

Яку суму я можу взяти в кредит, якщо я новий клієнт Кредит 365?

від 500 до 5 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на кредит?

до 15 хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на карту

Чи може отримати онлайн-кредит на картку неповнолітній?

Ні

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту?

Ні, такої вимоги не передбачено

Чи можна взяти декілька кредитів одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я взяти кредит в Кредит 365, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту?

30 днів

Чи можна виплачувати кредит частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде, якщо я не погашу кредит вчасно?

Буде нараховуватися пеня.

Як можна погасити борг?

Погасити борг можна кількома способами: 1) онлайн в особистому кабінеті; 2) онлайн через інтернет-банкінг; 3) офлайн через термінали самообслуговування; 4) через касу будь-якого банку.

Відгуки про Credit365 (Кредит 365)

кредит365 отзыв

Credit365 існує на українському ринку фінансових послуг від 2016 року. Послугами компанії скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про Credit365 в мережі, написавши в пошуковику “Credit365 відгуки” для результатів українською мовою, або “Credit365 отзывы” для результатів російською мовою. Такаж детальну інформацію про компанію можна знайти на сайті https://www.crediton.ua/uk

На нашому сайті ви також можете поділитися своїми враженнями від послуг фірми і написати відгук про Credit365.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (0)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.