Швидка позика онлайн: Хто і як може отримати?

швидка позика онлайн

Швидка позика онлайн на карту – це можливість отримати гроші «тут і зараз» без зайвої тяганини і не виходячи з дому. Онлайн-кредитування є відносно новим напрямком на ринку фінансових послуг.

Онлайн кредити на карту почали з’являтися в Україні в 2012-2014 роках. Майже одразу ця послуга отримала багатьох прихильників і розвиток інтернет-кредитування не змусив на себе довго чекати.

На сьогоднішній день ця послуга настільки популярна, що ви легке зможете знайти у мережі безліч мікрофінансових організацій та відгуки про них.

На відміну від традиційного банківського кредиту, отримати кредит на карту у МФО набагато легше не тільки офіційно працевлаштованим громадянам, а й студентам, пенсіонерам, людям, які не працевлаштовані офіційно.

кредит на карту переваги

Хто може отримати кредит онлайн на карту

Щоб отримати гроші онлайн на карту, не потрібно виконувати складних умов та довго очікувати на рішення, як це відбувається при отриманні банківського кредиту.

кредит на карту вимоги

Ось основні вимоги до потенційних позичальників МФО:

✅ громадянин України;

✅ повнолітній (зазвичай, нижня вікова межа – 18 років, верхня – від 65 до 85);

✅ є відкритий рахунок чи банківська картка для зарахування коштів;

✅ активний номер телефону;

✅ доступ до Інтернету

Для кого швидка позика онлайн – найкращий варіант?

Швидкі онлайн кредити на карту насамперед цікавлять тих, хто терміново потребує відносно невелику суму грошей. Онлайн можна отримати позику на суму до 10 000 -15 000 грн (якщо раніше бралися кредити у компанії і своєчасно поверталися) для постійних клієнтів і 2 000- 5 000 грн для тих, хто щойно зареєструвався.

Швидкий кредит на карту оптимально підходить для покриття термінових потреб. Для кого термінова позика буде найкращим варіантом:

✔у кого нема часу на бюрократію та оформлення у банку;

✔ нема можливості та часу відвідати банк та чекати у чергах;

✔ банк відповідає відмовою.

Інколи у банк звертатися навіть просто нелогічно, якщо мова йде про негайну потребу у грошах до отримання трохи затриманої заробітної плати. Поки буде опрацьовуватися банківська заявка, вже пройде більше часу, ніж становить сама затримка. Отримати позику на карту не виходячи з дому – швидко і зручно.

Як оформити швидкий кредит онлайн на карту?

Зазвичай процедура отримання онлайн кредиту складається з кількох кроків.

оформлення позики на карту

1. Вибрати суму і термін

На сайті компанії є зручний кредитний калькулятор. Ось як він виглядає👇

умови кредитування
Кредитний калькулятор компанії Ваша готівочка

В онлайн-калькуляторі Ви вказуєте суму, яка вам потрібна та строк кредитування. Система одразу обчислює остаточну суму Вашої позики з урахуванням відсотків.

Якщо Вас влаштовує відсоткова ставка, можете натиснути кнопку “Отримати позику”.

2. Заповнити заявку

Потрібно пройти процес реєстрації на сайті та заповнити анкету. Для заповнення анкети зазвичай потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний код.

особистий кабінет
Реєстрація на сайті Credit365

Клієнт заповнює заявку, відповідає на усі питання в анкеті. Ці дані зберігаються в базі компанії. До процесу  заповнення анкети потрібно віднестись дуже серйозно, оскільки ці дані обробляються і на їх основі приймається рішення про видачу кредиту.

Заповнити заявку можна в будь-якому зручному для вас місці, через комп’ютер чи смартфон. Головне, щоб на ньому був доступ до інтернету.

Відправити заявку можна в будь-який зручний час. Розглядається заявка в залежності від регламенту роботи компанії цілодобово чи у робочі години.

Після подання заявки користувач отримує смс повідомлення чи лист на електрону пошту з детальною інформацією по заявці та рішенням по кредиту. Також можна відстежувати статус заявки в особистому кабінеті.

При заповненні заявки на кредит дотримуйтесь простих правил:

☝ вказуйте тільки достовірну інформацію;

☝ уважно перевіряйте дані на наявність помилок і друкарських помилок;

☝ заповнюйте анкету максимально детально, не пропускаючи навіть необов’язкові пункти.

Перед тим як подавати заявку в будь-яку мікрофінансову організацію, бажано перевірити інформацію про себе в бюро кредитних історій (УБКІ). Іноді там несвоєчасно оновлюється інформація, і недавно погашений борг може значитися як незакритий.

3. Верифікувати картку

Обов’язковою умовою отримання мікропозик є верифікація банківської картки клієнта. З цією метою сервіс автоматично блокує на вашій карті суму до 2 гривень. Така перевірка карти виконується автоматично і виключає можливість використання карти шахраями, дозволяючи точно ідентифікувати її власника.

Зверніть увагу! На вашій карті має бути щонайменше 2 грн, щоб система могла провести верифікацію карти. Після того, як Ви заповните форму на сайті і введете дані банківської картки, система тимчасово заблокує на карті суму до 2 грн. Ви можете дізнатися, яку суму було заблоковано, за посередництвом онлайн-банкінгу або зателефонувавши в банк. Цю суму потрібно вписати у відповідне поле. Таким чином система підтвердить, що ви власник картки.

4. Підписати онлайн договір

Взаємні зобов’язання клієнта і компанії, яка видає кредит, закріплені в кредитному договорі.

Перед підписанням договору клієнту надається для ознайомлення паспорт кредиту, в якому викладені всі суттєві умови кредитування: розрахунок і графік погашення відсотків по мікропозик, метод їх нарахування, повна вартість мікропозик та ін.

Укладення договору здійснюється в онлайн-режимі. Підписуючи договір, позичальник погоджується з викладеними в тексті документа умовами.

Погодитися з договором можна в режимі онлайн за допомогою електронного підпису чи встановлення галочки у відповідному полі у кінці договору.

Якщо заявка була схвалена і верифікація карти пройшла успішно, гроші нараховуються на вказану банківську картку практично миттєво.

Скільки часу треба, щоб отримати позику онлайн на картку?

позики до зарплати без відмови

Процедура займає в середньому 15 хвилин, якщо ви звернулися вперше.

Ви подаєте заявку на сайті компанії, і можете отримати позику вже через 10-15 хвилин. Компанія не вимагає пояснень, для чого вам потрібні гроші, на відміну від звичайних банківських установ.

Це дуже зручний спосіб, якщо вам терміново потрібні гроші на ремонт зламаної автівки, лікування, подарунок чи будь які інші фінансові потреби.

Слід зазначити, що при повторному зверненні до онлайн-компанії, терміни скорочуються ще більше і гроші надходять на карту вже за лічені хвилини.

Корисно знати перед поданням заявки на онлайн кредит

Зазвичай розгляд заявки відбувається після смс з підтвердженням. Якщо код підтвердження не надійшов протягом 5 хвилин, то необхідно звернутися до технічної підтримки сервісу та описати проблему.

Для оперативного вирішення ситуації можна напряму подзвонити за номерами, які вказані у контактних даних на сайті.

Іноді буває ситуація, коли листи від компанії не надходять на електронну адресу. Тоді треба перевірити папку зі спамом і якщо листа немає і там – звернутися до підтримки.

Бувають ситуації, коли людина випадково при поданні заявки вказує неправильні дані. Помітивши помилку, якщо заявка вже відправлена, потрібно написати за електронною поштою компанії чи подзвонити за контактним номером для виправлення помилки.

Потрібно вказувати тільки правдиві та відповідні дані. При виявленні неправдивої інформації компанія відмовить у подальшому обслуговуванні.

Дуже важливо, щоб прізвище, ім’я та по батькові співпадали з даними власника банківської картки. Якщо користувач випадково вказав неправильну картку, а компанія відправила на неї гроші, потрібно буде очікувати від одного до трьох днів, поки банк поверне гроші і тоді з’явиться можливість повторно подати заявку, виправивши попередньо помилку.

Багатьох цікавить питання, у якому місті можна взяти онлайн кредит на карту. Фінансові компанії такого зразка ведуть свою діяльність на території всієї країни. Так як отримати гроші можна на банківську картку – не має значення у якому місті оформлювати заявку на позику.

Скільки коштують онлайн кредити?

Онлайн позики зазвичай дещо дорожчі, ніж банківські тому, що для їх отримання не потрібно бути офіційно працевлаштованим та підготовлювати цілій пакет документів, включно з довідкою про доходи. Також не потрібно шукати поручителів чи заставу.

Оформлення відбувається в режимі 24/7, гроші можна отримати на будь-які потреби, у будь-який час – навіть у вихідні чи свята. У МФО (мікрофінансовій організації) не будуть цікавитися, яка ціль отримання коштів, як це завжди відбувається у банківських установах.

Зазвичай кредит без відсотків (під мінімальні 0,01% в день) може отримати новий клієнт компанії в рамках акційної програми. Таким чином, отримавши 1 000 грн на 7 днів, доведеться по закінченню строку повернути 1 000 грн та 7 копійок.

На наступні позики зазвичай діє станадартна відсоткова ставка – в середньому 2% на день.

Ставка може знижуватися в залежності від того, наскільки часто людина буде брати позики в компанії і зарекомендує себе надійним позичальником.

Як правило, можна знайти мікрокредитні фінансові установи, що пропонують своїм клієнтам цілком адекватні процентні ставки за користування грошима.

За умовами програми лояльності відсотки можуть бути знижені навіть до 50%. Таким чином, щоб отримувати кредит за вигідною відсотковою ставкою, потрібно завжди своєчасно повертати кредити.

Щоб вираховувати для себе оптимальні умови по сумі та строкам, краще за все використовувати кредитний калькулятор. Це автоматична програма на сайті, що дозволяє вказати необхідну суму, бажаний термін позики та побачити, скільки складуть відсотки за користування грошима та яку суму по факту треба буде повернути.

Як погасити онлайн кредит?

Якщо не повернути борг у зазначений термін, то можна зіпсувати собі кредитну історію.

Дуже важливий момент – погасити кредит треба вчасно. Потрібно пам’ятати, що такі онлайн кредити розраховані на вирішення короткочасних проблем, і їх не використовують протягом тривалого періоду.

Існує декілька способів повернення грошей. Зазвичай компанії пропонують мінімум 3 способи, як погасити онлайн кредит:

повернути кредит

✔ Онлайн оплата за допомогою картки. Для цього вам буде потрібно зайти на сайт до свого особистого кабінету і слідувати інструкціям.

✔ Термінали самообслуговування. Серед усіх запропонованих функцій потрібно обрати категорію банківських операцій, вказати прив’язаний до картки номер мобільного телефону, а далі вносити гроші.

✔ Будь-яка банківська каса. Зайдіть у найближче відділення та здійсніть оплату вказавши реквізити компанії і номер договору.

Якщо у Вас щось не виходить або є питання – просто дзвоніть на гпрячу лінію. Там Вам дадуть відповіді на всі запитання, допоможуть обрати найбільш вигідний та зручний спосіб розрахунку з боргом.

Ваше головне завдання – своєчасно виплатити позику. Слід пам’ятати, що зіпсована кредитна історія може зіграти поганий жарт з Вами, коли наступного разу Вам буде потрібна позика.

Як бачите, процес оформлення кредиту в МФО максимально простий, прозорий та швидкий. Взяти кредит на картку онлайн це найкращий варіант, якщо Вам потрібні гроші тут і зараз.

Чи можна відмовитися від онлайн кредиту?

Інколи людина може передумати щодо необхідності брати позику.

Перш за все, радимо завчасно добре обмірковувати свої дії, особливо, пов’язані з фінансами та брати позику на важливі цілі. Позичати гроші завжди треба тоді, коли є повна впевненість та гарантії, що буде можливість своєчасно їх повернути.

❗☝ Якщо виникла необхідність відмінити заявку, зробити це можна тільки у тому випадку, якщо гроші ще не були перераховані на картку. Це можливо лише на стадії оформлення позики.

При виникненні питань краще завжди передзвонити до компанії та уточнити інформацію, що цікавить. Відмовитися від кредиту після схвалення заявки вже не можна. Коли людина погодилася з умовами договору, він автоматично починає діяти.

Швидка позика онлайн на карту чи кредит в банку?

кредит онлайн чи кредит в банку

Взяти кредит онлайн на картку у небанківській організації – поширена послуга, що користується великим попитом в Україні.

Переваги послуги очевидні:

✔ для отримання грошей необхідно лише заповнити анкету на сайті фінансової організації;

✔ достатньо мати доступ до Інтернету, смартфон чи комп’ютер, щоб оформити заявку на позику;

✔ сервіс функціонує у режимі 24/7, без вихідних і свят;

✔ схвалення заявки не відбувається днями, як у банку, а займе у середньому 10-15 хвилин;

✔ після схвалення гроші миттєво надходять на картку;

✔ щоб взяти кредит на картку, не треба довідки про доходи, застави чи поручителів.

Слід зауважити, що перша позика для кожного нового клієнта оформлюється практично безкоштовно (під 0.01%). Тому такий варіант отримання коштів не вдарить по особистому бюджеті і дасть можливість доповнити кишеню необхідною сумою до зарплати.

Необхідну суму можна самостійно прорахувати на кредитному калькуляторі. Частіше за усе по мікрокредиту швидку позику вдасться отримати на суму до 10 тис. грн.

Швидкий кредит у рівній мірі доступний пенсіонерові, безробітному та іншим особам, що практично з 99 відсотковою вірогідністю отримали би відмову при зверненні в банк.

Вимоги до позичальника у небанківських організацій суттєво нижчі, ніж у стандартних банківських установах. Не потрібні дзвінки на роботу, довідка про доходи, застава чи поручителі. Єдині документи, що будуть необхідні на етапі складання заявки на позику – це паспорт громадянина та ідентифікаційний код платника податків.

Отримати гроші можна дуже швидко на банківську картку. В МФО (мікрофінансових організаціях) не треба, як у банку, звітувати щодо того, на які потреби береться позика. Також нема необхідності залучувати інших людей для підтвердження платоспроможності позичальника і брати довідки щодо доходів на роботі.

Оцінити швидкість отримання грошей на карту та порівняти це з іншими варіантами дуже просто:

  • офлайн відділеня – заповнення заявки займе у кращому випадку пів години, очікування рішення – від години до 7 робочих днів, гроші будуть видані після схвалення заявки (тобто через годину або декілька днів);
  • онлайн-сервіс швидких кредитів – заявка заповнюється максимум за 10 хвилин (потрібні дані лише за паспорту та коду), очікування схвалення становить 5-10 хвилин і гроші миттєво надходять на картку позичальника (винятком може бути особливий регламент зарахування самого банку, де відкрита картка, що треба уточнювати самостійно).

Таким чином, при правильному підході сервіси швидкого кредитування є сучасним та зручним інструментом для отримання грошей у терміновому режимі.

Коментарі (0)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.